۴ ارديبهشت ۱۳۹۷

وسایلی در خانه که باید فورا تمیز کنید 2

۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1686 بازدیدکننده 0 نظر
وسایلی در خانه که باید فورا تمیز کنید 2 در این مقاله می خوانید

ما با میلیون‌ها میکروب و ویروس در اطراف محاصره‌شده‌ایم. اگر به دنبال نقاط آلوده‌ای هستید که نیاز به مراقبت بیشتری دارند این‌ها شروع خوبی خواهند بود. ...

وسایلی در خانه که باید فورا تمیز کنید 2

تلفن همراه

وسیله‌ای که شما نزدیک صورت خود می‌برید باید نظافت خوبی داشته باشد. در بررسی صورت گرفته روی تلفن‌های همراه چند برابر سطح توالت شما باکتری وجود دارد. شما می‌توانید روزانه از وسایل ضدعفونی برای سطح موبایل خود استفاده کرده و به یاد داشته باشید هرچند وقت یکبار قاب آن را عوض کنید تا مانع تجمع میکروب‌ها روی سطح موبایل شوید.

 

 

کیف پول

حتی اگر بیشتر اوقات از کارت‌های اعتباری برای پرداخت هزینه‌ها استفاده می‌کنید باز هم کیف پولتان در طول روز چندین بار با پول‌های کاغذی در تماس است. این پول‌ها به شدت کثیف‌اند. باکتری‌های زیادی روی سطح پول دیده می‌شوند که می‌توانند باعث بیماری افرادی گردند که بدنشان سیستم ایمنی ضعیفی دارد. برای تمیز کردن کیف جنس آن را باید در نظر داشته باشید. برای کیف‌های چرم از مواد شوینده‌ی قوی استفاده نکنید.

 

 

تجهیزات باشگاه و یوگا

تشک یوگا شما که به باشگاه می‌برید مطمئناً باکتری‌های زیادی دارد. تشک یوگا عامل بسیاری از عفونت‌های پوستی خواهد بود. اگر از تشک شخصی استفاده می‌کنید یک‌قدم از بقیه جلوترید اما باز هم نباید تمیز کردن مرتب آن را فراموش کنید. ضدعفونی کردن تشک و تجهیزات مربوط به باشگاه بعد از یک جلسه با تعریق زیاد ایده‌ی بدی نیست.

یک اسپری یا سفیدکننده را با آب ترکیب کرده و تشک را تمیز کنید. سپس آن را حتماً خشک نمایید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040