۹ اسفند ۱۳۹۶

ایده های جالب جدا کردن فضا در محیط های کوچک

۹ اسفند ۱۳۹۶ 2130 بازدیدکننده 0 نظر
ایده های جالب جدا کردن فضا در محیط های کوچک در این مقاله می خوانید

زمانی که تمام فضای خانه یک اتاق است به‌سختی می‌توان فضای جدا ایجاد کرد. این ترفندها به شما کمک خواهند کرد. ...

ایده های جالب جدا کردن فضا در محیط های کوچک

با استفاده از چوب‌های خیزران ( نی) و کمی کامواهای رنگی می‌توانید یک جداکننده برای خود بسازید. پیشنهاد می‌کنیم از ترکیب رنگ‌هایی استفاده کنید که در دکور خانه‌ی خود دارید.

 

 

حتماً کتابخانه به ذهنتان رسیده است اما یک قفسه از گیاهان چطور؟ یک قفسه‌ی چوبی باز و ردیف‌های فلزی که با گیاهان پر شده است جداکننده‌ی خوبی برای مشخص کردن فضای نشیمن از اتاق‌خواب است.  بدون اینکه جلوی نورگرفته شود.

 

 

یک کتابخانه با زمینه‌ی ساده راه خوبی بری جدا کردن تخت از باقی فضای نشیمن می‌باشد. این وسیله دارای مزیت دیگری نیز هست: جای بیشتر برای گذاشتن وسایل.

 

 

یک دیوار موقت بین عرض دو بخش کشیده و آن را با نصب کردن انواع مختلف از تصاویر و کارهای هنری تبدیل به یک نمایشگاه کوچک کنید.

 

 

یک پرده‌ی توری در عرض دو اتاق نصب کنید، بهتر است بیشتر در امتداد اتاق‌خواب باشد. با ابن کار نقطه‌ای را برای اتاق‌خواب خود مشخص کرده‌اید.

 

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040