۱۷ بهمن ۱۳۹۶

باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز 2

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ 1862 بازدیدکننده 0 نظر
باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز 2 در این مقاله می خوانید

برای اینکه بتوانید مهمانی خود را با موفقیت برگزار کرده و به مهمان‌هایتان نیز خوش بگذرد نگاهی به لیست باید و نبایدهای زیر بیندازید. ...

باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز 2

غذاهای فصلی را تهیه کنید

به یاد داشته باشید هیچ‌کس در یک فضای آزاد نمی‌خواهد یک وعده‌ی غذایی سنگین داشته باشد. می‌توانید از میوه‌های فصل و تنقلات مخصوص کمک بگیرید تا با کمک آن‌ها مهمان‌هایتان بدون احساس ناراحتی سیر و راضی باشند.

 

 

سایه را فراموش نکنید

جدا از اینکه نور آفتاب به پوستتان آسیب می‌رساند بلکه می‌تواند غذاهای شما را خراب کرده و باعث ناراحتی مهمان‌ها شود. صندلی‌ها را در جایی سایه بچینید و یا از چترهای ساحلی برای اطراف فضای نشیمن استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای راحتی بیشتر از کاناپه کمک بگیرید.

 

 

یک پیش‌زمینه برای مشکلات را فراموش نکنید

آماده بودن برای هر اتفاقی همیشه اهمیت دارد. شما نه تنها باید مقداری غذا و نوشیدنی بیشتر داشته باشید بلکه برای احتمال خوب پیش نرفتن هر چیزی آماده باشید. قبل از رسیدن مهمان‌ها فکر همه‌جا را بکنید.

 

 

نگذارید حشرات روزتان را خراب کنند

وقتی مشغول استراحت در فضای باز هستید شاید هیچ‌چیز بدتر از حمله‌ی حشرات به شما نباشد. باید از فضای نشیمن خود با روش‌های مناسب و با کمک گرفتن از خوراکی‌های دورکننده‌ی حشرات محافظت کنید تا برای مهمان‌ها مشکلی پیش نیاید.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040