۱۹ دي ۱۳۹۶

در سال جدید خانه ای شاد داشته باشید

۱۹ دي ۱۳۹۶ 2149 بازدیدکننده 0 نظر
در سال جدید خانه ای شاد داشته باشید در این مقاله می خوانید

با نزدیک شدن سال جدید به فکر باشگاه برای تناسب‌اندام می‌افتید. اما بهتر است ظاهری تازه و شاداب به خانه‌ی خود نیز بدهید. ...

در سال جدید خانه ای شاد داشته باشید

تزیین با وسایل شخصی!

شما می‌توانید از یک لباس یا کفشتان در دکوراسیون کمک بگیرید. مثلاً یک جفت کفش زیبایتان را درآورده و آن را به‌عنوان وزنه‌ای زیبا برای روی دسته‌ی کاغذها استفاده کنید یا کمی به میز قهوه‌خوری‌تان با آن ابعاد دهید. این‌ یک تغییر غیرمنتظره و جالب خواهد شد.

 

 

به سبزی فکر کنید

بهترین راه برای یک خانه‌ی شاداب چیست؟ گیاهان. گیاه باعث بهبود حالت روحی شما شده و لایه‌ای جدید از زندگی به فضا خواهد داد. کمی در مورد گیاهان خلاق بوده و راه‌های متفاوتی برای تزیین فضا با کمک  آن‌ها را امتحان کنید. از اینکه آن‌ها را از سقف آویزان کنید نترسید.

 

 

قاب عکس‌های هنری خود را داشته باشید

هیچ شکی نیست نگاه کردن به یک کار هنری زیبا قدرت بالایی در شاد کردن شما دارد. با اینکه این کار وقت‌گیر بوده و مقداری هزینه‌بر است اما واقعاً تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. این تنها قاب عکس نیست که شما تغییر می‌دهید بلکه کل خانه است.

 

 

هزینه برای تصفیه‌کننده هوا

هوای تمیزتر در خانه می‌تواند تأثیر خود را روی آسم و آلرژی‌ها نشان دهد و خواب شما و حتی جوش‌های پوستی را بهبود می‌بخشد! تصفیه‌کننده‌ی هوا نه‌تنها آلاینده‌ها را در خود گیر می‌اندازد بلکه ویروس‌ها را نیز اسیر می‌کند. همچنین باعث جذب گازهایی می‌شود که عامل حالت  تهوع و خستگی هستند. این وسیله سلاحی برای شما در فصل آنفولانزا خواهد بود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040