۳۰ مهر ۱۳۹۶

ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب 2

۳۰ مهر ۱۳۹۶ 2522 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب 2 در این مقاله می خوانید

اگر در اتاق خواب خود  احساس آرامش ندارید شاید مشکل از نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق باشد.  بهتر است کمی تغییر ایجاد کنید. ...

ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب 2

بیشترین استفاده از فضا

وسایلی که دارای جا هستند راهی عالی برای استفاده‌ی دو برابر از آن‌ها می‌باشند، خصوصاً زمانی که اتاق‌خوابتان کوچک است. انتخاب‌های زیادی برای شما وجود دارد، مثلاً تخت‌هایی که می‌توان زیر آن وسیله گذاشت. محفظه‌های عمودی نیز راهی عالی برای بیشترین استفاده از فضا بدون افزودن وسایل اضافی هستند. اگر روی زمین در جا محدودیت دارید می‌توانید با قفسه‌های عمودی از فضای بیشتری استفاده نمایید.

 

 

استفاده از قالب رنگی ملایم

با ترکیب قالب‌های پارچه‌ای متفاوت و انواع نور به اتاق خود عمق دهید. رنگ‌های ملایم مانند زرد روشن یا آبی کم‌رنگ باعث می‌شوند در اتاق احساس آرامش داشته باشید، خصوصاً اگر با طرح‌ها ترکیب شوند. الگوهای مختلف کمک می‌کنند نور در اتاق منتقل شده و به فضا ابعاد می‌دهد.

 

 

ترکیب نورهای مختلف

شما می‌توانید با گنجاندن انواع نور در اتاق به آن عمق، گرمی و زیبایی دهید. انواع نورها را در ترکیب منابع نوری اتاق استفاده کنید، از جمله نورهای سقفی، دیواری، آباژورها و... افزودن ترکیبی از منابع مختلف نوری کمک می‌کنند فضا گرم‌تر و شادتر دیده شود.

 

 

استفاده از وسایل مختلف برای کامل کردن فضا

 با استفاده از وسایلی مانند گلدان یا وسایل تزئینی می‌توانید اتاق را به‌جای محیطی فقط برای خواب تبدیل به‌جایی کنید که واقعاً به شما تعلق دارد. گیاهان با برگ‌های سبز خود تأثیر آرامش بخشی برای شما داشته و اکسیژن فراهم می‌کنند. محیط اطراف زندگی‌تان بازتابی از درون شماست. شما نمی‌توانید بدون تغییر وسایل، زندگی خود را عوض کنید و یا بدون تغییری در زندگی اطراف خود را متحول کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040