۲۶ مهر ۱۳۹۶

ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب

۲۶ مهر ۱۳۹۶ 2839 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب در این مقاله می خوانید

اتاق‌خواب فضایی است که در آن استراحت کرده و استرس‌های روز خود را دور می‌کنید. بنابراین چیدمان آن اهمیت زیادی دارد. ...

ترفندهایی برای چیدمان اتاق خواب

تمرکز روی تختخواب

با تعیین جای تختخواب کارتان را شروع کنید. بهتر جا برای تخت اغلب جلوی طولانی‌ترین دیوار است.  زمانی که جای تختخواب مشخص شد پشت آن را درست کنید. می‌توانید با کمک یک رنگ زیبا یا یک کاغذدیواری تمرکز بیننده را روی تخت قرار دهید.

 

 

مرتب کردن وسایل دیگر بعد از تخت

قبل از جابجایی وسایل دیگر نقشه‌ی اتاق را بررسی کنید. شما باید بتوانید به‌راحتی در اتاق راه رفته، کشوها را بدون زحمت باز کرده و حس نکنید در آنجا گیر افتاده‌اید. مدل‌های متفاوتی را قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای جای وسایل امتحان کنید. با این کار متوجه می‌شوید بهترین چیدمان فضای شما کدام است.

 

 

تمرکز روی تقارن و خطوط

تقارن کلید کار است. دادن تعادل دید به فضا ذهن را آرام کرده و اتاق را برای شما راحت‌تر می‌کند. برای این کار می‌توانید در صورت داشتن فضا از میز و لامپ‌هایی در دو طرف تختخواب استفاده کنید. همچنین تخت را جایی بگذارید که زمان وارد شدن به اتاق جلوی آن را ببینید.

 

 

خرید وسایل خوب برای تخت

خریدن وسایل تخت با بهترین کیفیتی که توانایی مالی آن را دارید ارزشش را دارد. ما یک‌سوم عمر خود  را در خواب می‌گذرانیم و خواب عملکرد مهمی در بدن دارد: برای سلامت، برای حالت روحی، موفقیت و کیفیت زندگی. همه‌ی این‌ها به کیفیت خواب شما بستگی دارند. بالشت‌های خوب، تشک عالی و ملافه‌ی مناسب و راحت ارزش هزینه کردن را دارند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040