۱۹ مهر ۱۳۹۶

نشانه های فنگ شویی خوب در خانه

۱۹ مهر ۱۳۹۶ 2535 بازدیدکننده 1 نظر
نشانه های فنگ شویی خوب در خانه در این مقاله می خوانید

فنگ شویی به جریان انرژی مثبت در خانه شما توجه زیادی دارد. با رعایت نکات آن می توانید محیطی عالی برای خود ایجاد کنید. ...

نشانه های فنگ شویی خوب در خانه

فنگ شویی در بیرون از خانه

خانه‌ی خوب در فنگ شویی هیچ انرژی بدی در اطراف خود ندارد. بهتر است با چشمانی باز به اطراف خانه‌ی خود نگاه کنید. آیا خانه‌ی شما در نزدیکی راه‌آهن است؟ اگر این چنین است خانه‌ی شما باید برای فنگ شویی خوب کمی مراقبت بیشتری داشته باشد.

 

 

جریان انرژی به درب ورودی

خانه‌ای با فنگ شویی خوب جریان انرژی قوی و آرامی را به درب ورودی خود دارد. آیا در جلوی ورودی خانه‌ی شما درخت بزرگی است که مانع ورود انرژی شود؟ شاید درب خانه‌ی شما نیاز به توجه بیشتری داشته باشد، مانند یک رنگ جدید یا وسایل تازه برای خانه.

 

 

محیط سه‌گانه در فنگ شویی

خانه‌ای با فنگ شویی خوب باید انرژی مثبت در نقاط اصلی خود داشته باشد – اتاق‌خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی. مطمئن شوید این سه نقطه در خانه دارای انرژی خوب هستند و توجه خاصی به آن‌ها داشته باشید.

 

 

انرژی تازه فنگ شویی

یک خانه بافنگ شویی خوب نیاز به جریان انرژی تازه‌ای دارد. هیچ انرژی مانده یا قدیمی‌ای نباید در خانه‌ی شما باشد. همه‌چیز در اطراف ما در جریان ثابتی است و نیاز به تغییر مداوم دارد. بنابراین پس از ایجاد پایه‌های فنگ شویی در خانه‌ی خود باید به کارتان ادامه دهید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040