۲۷ شهريور ۱۳۹۶

تزیین خانه برای فصل پاییز

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ 3088 بازدیدکننده 0 نظر
تزیین خانه برای فصل پاییز در این مقاله می خوانید

اگر دوست دارید با رسیدن فصل پاییز تغییری در خانه ی خود ایجاد کنید می توانید از راه های زیر کمک بگیرید. گاه ایجاد کمی تنوع بسیار ساده خواهد بود. ...

تزیین خانه برای فصل پاییز

یک لوستر برای تغییر فضا

برخی لوسترها می‌توانند فضای اتاق شما را تغییر دهند. برای مثال این لوستر روی میز ناهارخوری یا راهروی ورودی عالی خواهد بود. در راهرو اولین چیزی که به چشم افراد می‌خورد همین لوستر خواهد بود.

 

یک المان سبز در مبلمان

این صندلی‌های مدرن در کنار قیمت مناسب ظاهر زیبایی دارند. می‌توانید رویه‌ی مبل خود را عوض  کنید و از یک رنگ سبز با جنس پارچه‌ی گرم‌تر برای پاییز استفاده نمایید.

 

کمی خز روی یک صندلی

این نیمکت را می‌توانید در پایین تخت یا راهروی ورودی بگذارید تا بعد از ورود به خانه بتوانید روی یک صندلی گرم کفشتان را دربیاورید. بعلاوه به خانه‌ی خود جلوه خواهید داد.

 

یک قالیچه‌ی کوچک

قالیچه‌های ساده راهی برای زیبا کردن فضای شما هستند. شما می‌توانید از این قالیچه‌ها با طرح‌های ساده استفاده کنید و البته طرح‌های نه‌چندان شلوغ نیز مناسب هستند.

 

صندلی با رویه‌ی چرم

این رویه‌های زیبا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. رویه‌های چرم استفاده‌ی خوبی داشته و انتخابی عالی برای تغییر فضای خانه‌ی شما هستند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040