۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵

10 ترفند در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ 3142 بازدیدکننده 0 نظر
10 ترفند در طراحی دکوراسیون داخلی خانه در این مقاله می خوانید

در این مقاله با برخی از جدیدترین ترفندهای طراحی دکوراسیون خانه آشنا می‌شوید. این ایده‌ها برای سال‌ها در خانه‌ی شما همچنان زیبا خواهند بود. ...

10 ترفند در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

کاشی با طرح گرافیکی

دکوراسیون داخلی

سعی کنید از بین طرح‌های مختلف چیزی پیدا کنید که برای زمانی طولانی هنوز هم شیک باشد. به طرح هنری و رنگ کاشی دقت کنید، زیرا برای چندین سال می‌خواهید در خانه‌ی شما بماند.

 

مبل‌های چندتکه

دکوراسیون داخلی

این مبل‌ها امروزه طرفداران زیادی دارند زیرا همه می‌خواهند طوری فضای را بچینند که بتوان از آن بیشترین استفاده را کرد. اتاق‌های نشیمن رسمی به نظر دیگر قدیمی می‌آیند و همه ترجیح می‌دهند در فضایی راحت کنار دوستان و خانواده‌ی خود باشند.

 

وسایلی با مواد بازیافت شده

دکوراسیون داخلی

امیدواریم که این راه برای همیشه ادامه پیدا کند. اینکه طراحان سعی می‌کنند راهی بیابند تا میزان مواد مصرفی هدر شده را به حداقل رسانده و وسایل قدیمی را بازسازی و نو کنند عالی است.

 

قاب مشکی برای پنجره

دکوراسیون داخلی

برای جلب کردن توجه همه به یکی از مهم‌ترین نقاط خانه‌ی شما چیزی بهتر از یک قاب مشکی برجسته وجود دارد؟ ورود نور طبیعی به خانه‌ی شما ضروری است. حال اگر در کنار این نور، منظره‌ی زیبایی هم در پشت پنجره‌ی شما وجود داشته باشد بهتر است با یک قاب مشکی زیبا برای پنجره‌ی خود توجه را به آن نقطه معطوف کنید.

 

ابزار روشنایی قرار دهید

دکوراسیون داخلی

وسایل روشنایی در خانه می‌توانند کارهایی هنری باشند، بنابراین این بهترین جایی است که ذوق هنری خود را نشان دهید. شما ممکن است در خانه ساده‌ترین فضا را داشته باشید اما با قرار دادن یک وسیله‌ی روشنایی در آن به فضا روح و زیبایی می‌بخشید.

 

پله‌ها نقطه‌ی کانونی هستند

دکوراسیون داخلی

با پله‌ها شما بین طبقات خانه جابجا می‌شوید. اما اگر با طراحی زیبا پله‌های خانه‌ی خود را به نقطه‌ای کانونی تبدیل کنید، به‌جای آنکه تنها راهی برای انتقال شما باشد، یک گام بزرگ در نوسازی خانه‌ی خود برداشته‌اید.

 

فضایی با دید باز

دکوراسیون داخلی

این روزها این نکته شاید اولین خواسته‌ی اغلب خانواده‌ها باشد. امروزه خانواده‌ها به‌شدت مشغول‌اند و داشتن چند کار چیزی عادی است. داشتن دید به فضای نشیمن از هرجای خانه می‌تواند حس خوبی برای شما ایجاد کند.  

 

نیازی به اتاق غذاخوری رسمی نیست

دکوراسیون داخلی

درست مانند اتاق‌های نشیمن رسمی، یک ناهارخوری رسمی نیز این روزها زیاد متداول نیست. اغلب افراد به‌تدریج متوجه شده‌اند لذت از فضا، تجربه‌هایی نیست که گاه‌وبیگاه باید اتفاق بیفتد بلکه باید بخشی از زندگی روزانه باشد.

 

دکوراسیون کم

دکوراسیون داخلی

برای سال‌ها اختلاف‌نظرهای زیادی درباره‌ی تزیینات زیاد یا کم برای خانه وجود داشت اما درنهایت به این نتیجه رسیدند که فضای خلوت و تزیینات کم برای یک زندگی سالم بهتر است. ایجاد فضایی بدون شلوغی و دکوراسیون بیش‌ازحد یعنی فضایی که در آن تمرکز راحت‌تر است، تمیز کردن آن ساده بوده و حرکت در آن آسان‌تر می‌باشد.

 

استفاده از وسایل ناهماهنگ

دکوراسیون داخلی

انتخاب چیزهایی که هماهنگی زیادی ندارند شاید نیاز به کمی شجاعت داشته باشد و گاه در ابتدای چیدمان ممکن است فرد را کمی عصبی کند. اما اگر این انتخاب‌ها مناسب بوده و خوب اجرا شوند فضا را بسیار جالب خواهند کرد. این ترفندی است که فضای شما را از بی‌روحی درآورده و به آن شکل می‌دهد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040