۲۴ دي ۱۳۹۴

چه رنگی برای اتاق نشیمن شما مناسب است؟

۲۴ دي ۱۳۹۴ 2869 بازدیدکننده 0 نظر
چه رنگی برای اتاق نشیمن شما مناسب است؟ در این مقاله می خوانید

اتاق نشیمن شما جایی است که خانواده و مهمان‌هایتان در آن دور هم جمع شده و استراحت می‌کنند. انتخاب رنگ مناسب برای این فضا می‌تواند به راحتی آن اضافه کند. ...

چه رنگی برای اتاق نشیمن شما مناسب است؟

خاکستری

رنگ مناسب اتاق نشین

رنگ خاکستری برای اتاق‌هایی که می‌خواهید کمی تن سردی داشته باشند عالی است. رنگ خاکستری در ترکیب با سفید نمای زیبایی به اتاق می‌دهد. همچنین می‌توانید چند وسیله‌ی سفید دیگر نیز برای زیباتر کردن اتاق به آن اضافه کنید.

 

قرمز یا نارنجی

رنگ مناسب اتاق نشین

رنگ‌های قرمز یا نارنجی برای دیوار اصلی اتاق‌های نشیمن عالی هستند. دیوار دیگر خود با رنگی خنثی تزیین کنید. بهتر است به این دیوار رنگ سفید نزنید زیرا بین دو دیوار تضاد زیاد جالبی ایجاد نمی‌شود. برای زیباتر شدن فضا یک یا دو وسیله در اتاق را با رنگ دیوار اصلی ست کنید.

 

سفید

رنگ مناسب اتاق نشین

رنگ سفید امروزه مرتباً طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. اغلب رنگ‌های سفید کمی تن رنگی گرم یا سرد دارد. انتخاب تن رنگی گرم برای اتاق نشیمن بهتر است، با این کار فضایی آرامش‌بخش ایجاد می‌کنید.

 

سبز

رنگ مناسب اتاق نشین

سبز رنگ زیبایی است که می‌توان آن را با خاکستری یا رنگ بژ به خوبی ترکیب کرد. جادوی رنگ سبز در دکوراسیون این است که با توجه به تن رنگی انتخابی شما می‌تواند محیطی گرم یا سرد ایجاد کند.

 

آبی

رنگ مناسب اتاق نشین

برای یک اتاق نشیمن با رنگ‌های روشن و وسایل سفید می‌تواند رنگ آبی عالی باشد. آبی رنگی عالی برای اتاق نشیمن شماست زیرا به فضا انرژی می‌دهد. اگر رنگ انتخابی شما آبی است آن را ساده استفاده کرده و طرح ندهید و با مبلمان و وسایل سفید طرح رنگی جالبی ایجاد کنید.

 

رنگ‌های تیره

رنگ مناسب اتاق نشین

  اگر ایده‌ی رنگ‌های تیره برای اتاق نشیمن خود را دوست دارید بهتر است فضایی متصل به اتاق نشیمن داشته و آن را با رنگ‌های خنثی تزیین کنید. با این روش اتاق نشیمن شما روشن‌شده و بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040