۲۳ اسفند ۱۳۹۳

5 ایده‌ی ساده جهت تا کردن دستمال‌سفره برای مهمانی‌ها

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ 3322 بازدیدکننده 0 نظر
5 ایده‌ی ساده جهت تا کردن دستمال‌سفره برای مهمانی‌ها در این مقاله می خوانید

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم با استفاده از چند تای ساده‌ی اوریگامی میز غذای خود را از یک میز معمولی به میزی باارزش تبدیل کنید. ...

5 ایده‌ی ساده جهت تا کردن دستمال‌سفره برای مهمانی‌ها

شما می‌توانید با یک کار تزیینی جذاب مهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهید.  در ادامه با استفاده از تصویر 5 روش برای تا کردن دستمال‌سفره نشان داده‌شده است.

 

1. جای وسایل

 تا کردن دستمال‌سفره

این ایده بسیار راحت و مناسب است. این روش تا کردن برای چیدن یک میز پیک‌نیک یا مهمانی غیررسمی عالی است. بعلاوه اگر مایلید به سبک رستوران‌ها میز را بچینید، این ایده می‌تواند برای مرتب قرار دادن وسایلی مثل قاشق و چنگال جذاب باشد.

 

2. قلب

 تا کردن دستمال‌سفره

این مدل دو دستمال‌سفره نیاز دارد و زیبا‌ترین روش برای نمایش دستمال‌ها برای یک مهمانی دونفره است.

 

3. پاکت

 تا کردن دستمال‌سفره

استفاده از این مدل برای پنهان کردن یک هدیه‌ی کوچک غافلگیرکننده برای مهمانان مناسب است. با توجه به نوع مراسمی که شما میزبان آن هستید، می‌توانید یک عکس، یک یادداشت شخصی، و یا یک کارت ویزیت داخل آن قرار دهید.

 

4. پاپیون

 تا کردن دستمال‌سفره

این مدل نیاز به یک روبان یا حلقه‌ی مخصوص دستمال‌سفره برای مرکز خود دارد. در شکل زیر ما از یک حلقه‌ی دستمال‌سفره که دارای طرح هندسی و رنگ آبی فیروزه‌ای است استفاده کرده‌ایم.

 

5. گل لوتوس (نیلوفر آبی)

 تا کردن دستمال‌سفره

 تا کردن دستمال‌سفره

درنهایت زیباترین مدل برای تا کردن دستمال‌سفره همین است. این مدل آن‌قدر زیباست که شاید هرگز راضی نشوید آن را بازکنید. در بین مراحل کار، دستمال را به سمت داخل برگردانید تا تای بعدی را کامل کنید. شکل نهایی گل نیلوفر را باکمی کشیدن تای زیرین هر گوشه درست کنید.

 
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040