۵ آبان ۱۳۹۳

روش تمیز کردن آینه‌

۵ آبان ۱۳۹۳ 11824 بازدیدکننده 0 نظر
روش تمیز کردن آینه‌ در این مقاله می خوانید

ممکن است شما نیز با تمیز کردن آینه های خانه تان و نماندن لکه روی آن مشکل داشته باشید. در اینجا با روش تمیز کردن آینه آشنا می شوید. ...

روش تمیز کردن آینه‌

می‌خواهید بدانید که چگونه آینه‌های خود را درخشان نگه‌دارید؟ در ادامه، راهنمای ما برای تمیز کردن آینه‌ها آورده شده است.

تمیز نگه‌داشتن آینه‌ها به نظر کار سختی می‌رسد، ولی اگر از موارد یادشده در این مقاله پیروی کنید، درخشش آینه‌ها باعث حیرت شما خواهد شد.

 

وسایلی که برای تمیز کردن آینه نیاز دارید:

زمانی که مسئله برق انداختن آینده مطرح باشد، کلید کار استفاده از یک پارچه میکروفیبر و آب گرم است.

شاید بد نباشد که مقداری مایع ظرف‌شویی، یک اسفنج، و کمی کف اصلاح (ژل نه) دم دست داشته باشید. روش استفاده از آن‌ها در ادامه آورده شده است.

 

برق انداختن آینه‌ها

اگر آینه‌ها خیلی کثیف نیستند، می‌توانید از یک تکه پارچه میکروفیبر که با آب گرم مرطوب شده است استفاده کرده و با حرکت‌های دایره‌ای سطح آن را تمیز کنید.

با این حال، درصورتی‌که کثیفی آینه از این بیشتر است، مقداری مایع ظرف‌شویی را در یک ظرف آب گرم حل کرده و از یک اسفنج برای کشیدن آن روی سطح آینه استفاده کنید. سپس با استفاده از یک تکه پارچه تمیز میکروفیبر، آلودگی باقی‌مانده را پاک‌کنید.

 

 تمیز کردن آینه‌ها

 

جلوی بخار گرفتن آینه‌ها را بگیرید

با استفاده از این نکته، آن آینه‌های بخار گرفته که پس از استفاده از حمام کاملاً بی‌فایده می‌شدند، تبدیل به خاطره‌ای در گذشته خواهند شد.

برای این‌که جلوی بخاری گرفتن آینه‌ها را بگیرید، مقداری کف اصلاح را به صورت یکسان روی سطح آن بزنید. با استفاده از یک تکه پارچه میکروفیبر، آن را پخش کرده و قسمت‌های اضافی آن را پاک‌کنید. این هم از این! یک آینه درخشان ضد بخار گرفتگی!

 

   تمیز کردن آینه‌ها

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040