۱۹ تير ۱۳۹۷

خصوصیات کارآفرین موفق

۱۹ تير ۱۳۹۷ 1829 بازدیدکننده 0 نظر
خصوصیات کارآفرین موفق در این مقاله می خوانید

کارآفرینی کار سختی است که نیاز به انسانی با انگیزه دارد. برای موفقیت باید برخی خصوصیات را داشته باشید.   ...

خصوصیات کارآفرین موفق

کنجکاوند

کارآفرینان اغلب کنجکاو بوده و نسبت به اطراف خود دقت دارند. آن‌ها مشتاق تجربه‌های جدید هستند و هوش بالایی دارند. آن‌ها اکثراً انسان‌هایی هستند که دنبال کارهایی با هیجان بالا می‌روند. این افراد سنجیده حرف زده و بیشتر سعی می‌کنند شنونده باشند.

 

 

تعهد کاری دارند

یک کارآفرین نسبت به کار خود متعهد بوده و سعی می‌کند آن را بهترین شکل انجام دهد. موفقیت‌های او اغلب برای تلاش زیادش هستند نه شانس. این افراد از هیچ کاری نمی‌ترسند و به سختی‌های مسیر اهمیت نمی‌دهند. افراد کارآفرین در کارهای تیمی مسئولیت‌های مهم‌تر را می‌پذیرند و سعی دارند در تمامی جلسات حضور یابند.

 

 

انرژی زیادی دارند

افراد کارآفرین راحت با دیگران ارتباط برقرار کرده و انرژی زیادی دارند. آن‌ها اعتمادبه‌نفس خوبی  داشته و با انرژی زیاد حرکت می‌کنند. در کنار همه‌ی این‌ها ریسک‌ها را نیز می‌پذیرند و گاه مدام تلاش بر جلب توجه دیگران دارند.

 

 

منصرف نمی‌شوند

یکی از خصوصیات جالب این افراد دفاع از ایده‌ی خود و تلاش برای رسیدن به آن است. آن‌ها رقابت‌ها را دوست دارند و برای برنده شدن بیشترین تلاش را می‌کنند. این افراد ایده‌های خود را بر دیگران ارجحیت می‌دهند و این در دیدگاه همه خوب نیست. به همین دلیل برخی مانند استیو جابز در کنار شخصیت خوب خود، در نگاه برخی افراد خصوصیات اخلاقی ناخوشایندی دارند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040