۲۲ اسفند ۱۳۹۶

راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ 2

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ 2078 بازدیدکننده 0 نظر
راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ 2 در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما در سوپرهای بزرگ زیاد خرج می‌کنیم. این ترفندها به شما کمک می‌کنند زیاده‌روی نکنید. ...

راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ 2

زیاد خرید نکنید

اگر مانند بسیاری از ایرانیان باشید در طول سال مقدار زیاد از غذای خود را دور می‌ریزید. یک راه هوشمندانه برای کم کردن دور ریختن مواد غذایی برنامه‌ریزی برای غذاهای هفته است. در ابتدا غذاهایی را انتخاب کنید که با موادی تهیه می‌شوند که در خانه دارید و ممکن است خراب شوند. سپس تنها مواد باقی‌مانده‌ی لازم را بخرید.

 

 

استفاده از سرویس تحویل درب منزل

سفارش دادن مواد لازم و درخواست برای ارسال آن‌ها درب منزل شاید آن‌قدر که فکر می‌کنید ولخرجی نباشد. ممکن است مقدار کمی پول بابت هزینه ارسال بپردازید اما در این سرویس‌ها، فروشگاه اغلب تخفیف‌های خود را به شما پیشنهاد داده و محصولات تازه‌ای که مناسب هستند را معرفی می‌کند. بعلاوه فروشگاه‌هایی هستند که ارسال رایگان دارند.

 

 

اندازه مناسب بخرید

درحالی‌که اغلب بسته‌های کوچک زیاد به صرفه نیستند اما شاید بسته‌بندی‌های بزرگ نیز زیاد به صرفه نباشند. کلید کار نگاه کردن به قیمت‌ها در ردیف بسته‌بندی‌ها و مقایسه‌ی آن‌هاست. در اغلب موارد بسته‌های اندازه‌ی متوسط انتخاب بهتری هستند.

 

 

مراقب برچسب‌های فریبنده باشید

خریداران اغلب بر این باورند که غذاهای سالم‌تر گران‌تر هستند و به همین علت خوراکی‌هایی که برچسب سالم دارند اغلب با برچسب‌های قیمت بالاتری دیده می‌شوند. فریب نخورید. زمانی این ادعا را دیدید آن را با محصولات دیگری مقایسه کنید که این برچسب را نداشته و ببینید کدام قیمت بهتری دارند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040