۲۱ اسفند ۱۳۹۶

راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ 1789 بازدیدکننده 0 نظر
راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما در سوپرهای بزرگ زیاد خرج می‌کنیم. این ترفندها به شما کمک می‌کنند زیاده‌روی نکنید. ...

راه های هوشمندانه برای صرفه جویی در فروشگاه های بزرگ

انتخاب چرخ‌دستی مناسب

اولین کاری که شما در فروشگاه‌های بزرگ انجام می‌دهید برداشتن یک چرخ‌دستی است و این اولین راهی است که می‌توانید در خرید مقرون‌به‌صرفه به خودتان کمک کنید. بهتر است چرخ خرید کوچک‌تری را بردارید، مگر اینکه برای مدت زیادی قصد خرید دارید. در یک تست انجام شده مشخص شد مشتریان با داشتن چرخ‌های بزرگ‌تر اغلب چهل درصد بیشتر خرید خواهند کرد.

 

 

تعطیلات آخر هفته نروید

پنج‌شنبه و جمعه و اغلب بعدازظهرهای این دو روز شلوغ‌ترین روزها هستند. مغازه‌ها در این اوقات ازدحام زیادی دارند. میانگین زمان خرید شما در آخر هفته در یک فروشگاه بزرگ  47دقیقه است و در  روزهای دیگر 42 دقیقه و این یعنی خرید بیشتر.

 

 

کمتر به فروشگاه بروید

هر بار که به فروشگاه می‌روید مقداری پول خرج خواهید کرد. یک آمار ساده نشان داده است اغلب افراد 1.5 بار در هفته به سوپرها می‌روند. تعداد دفعات را کمتر کنید و در وقت و پول خود صرفه‌جویی نمایید. شما هر بار حدود شصت درصد خریدهای غیرضروری دارد و این زمان شما را می‌گیرد.

 

 

به‌ ردیف‌های بالا و پایین نگاه کنید

اغلب در مغازه‌ها مشهورترین و البته گران‌ترین اجناس در جایی گذاشته می‌شوند که مقابل دید باشند. فروشندگان برای جای خوب کالا باید هزینه‌ای را بپردازند. برای پیدا کردن محصول خوب به ردیف‌های بالا و پایین‌تر نیز نگاه کنید. اغلب مدیران بسته‌بندی‌های بزرگ و یا برندهای خودشان را در ردیف‌های پایین می‌گذارند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040