۷ آذر ۱۳۹۶

نکاتی برای اینکه سریع استخدام شوید

۷ آذر ۱۳۹۶ 2022 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای اینکه سریع استخدام شوید در این مقاله می خوانید

چیزهایی هستند که بدون گرفتن زمان زیاد به شما کمک می‌کنند بتوانید هرچه سریع‌تر در جایی استخدام شوید. ...

نکاتی برای اینکه سریع استخدام شوید

استفاده از گزینه‌های پیشرفته جستجو

تمامی سایت‌های فرصت‌های شغلی دارای گزینه‌های جستجوی پیشرفته هستند که می‌توانید در آن کلمات کلیدی، شرکت، عنوان شغلی، مکان، زمان و ... را جستجو کنید. می‌توانید در این سایت‌ها ثبت‌نام کرده و به جستجوی شغلی خود سرعت دهید.

 

 

ثبت‌نام برای تمام  شغل‌ها همیشه خوب نیست

تمرکز خود را روی شغل‌هایی بگذارید که صلاحیت آن را دارید. در این حالت احتمال انتخاب شما برای مصاحبه بیشتر است. فرستادن رندوم رزومه هدر دادن وقت است. قبل از اینکه برای هرجایی رزومه دهید کمی زمان گذاشته و ببینید به دنبال چه نوع کاری هستید.

 

 

جستجو را کنار نگذارید

درست است که شما منتظر پذیرفته شدن از یک کارفرما هستید اما باید بدانید بیشتر کارفرمایان قبل از استخدام حداقل 15 نفر را رد می‌کنند. بهتر است از اشتباهات خود درس بگیرید و صبر کنید تا زمانی که کار مناسبی برای خود بیابید.

 

 

رزومه شما مناسب شغل باشد

رزومه شما باید ویرایش شده و به موقعیت کاری موجود نزدیک باشد. در غیر این صورت اغلب کارفرمایانی که از سیستم‌های خودکار برای بررسی رزومه‌های دارای صلاحیت استفاده می‌کنند حتی رزومه‌ی شما را نخواهند دید. بهتر است یک رزومه هدف‌دار و متناسب شغل داشته باشید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040