۱۸ مهر ۱۳۹۶

کارهایی برای افزایش بهره وری

۱۸ مهر ۱۳۹۶ 1852 بازدیدکننده 0 نظر
کارهایی برای افزایش بهره وری در این مقاله می خوانید

اگر روشی که کارتان پیش می‌رود را دوست ندارید وقت تغییر است. بیشتر ما به اندازه‌ای که دوست داریم بهره‌وری نخواهیم داشت. ...

کارهایی برای افزایش بهره وری

انجام کارهای سنگین در زمان مناسب

برای کارهایی که نیاز به تمرکز دارند، مانند پاسخ به ایمیل‌ها یا کارهای روزانه، بهتر است صبح‌ها کاری که لازم است را انجام دهید. البته این برای زمانی است که شما یک شخص صبحگاهی هستید. در غیر این صورت ابتدای روز یک صبحانه‌ی خوب خورده، کمی اخبار گوش داده یا ورزش کنید. با این کار مطمئن می‌شوید بهره‌وری کافی را خواهید داشت.

 

 

پیشگیری از چند کار همزمان

بهره‌وری شما در زمان انجام چند کار همزمان با کم شدن میزان آی‌کیو و تغییر مداوم کارها تا چهل درصد کاهش می‌یابد. چند کار همزمان به مغز شما آسیب فیزیکی نیز می‌رساند. بنابراین این کار را کنار بگذارید. به‌جای آن با تمرکز روی یک کار در هر زمان و داشتن توجه کامل بهره‌وری خود را افزایش دهید.

 

 

آماده کردن یک لیست برای کارها

لیست انجام کار به بهره‌وری شما می‌افزاید. شما باید کارهای خود را سازمان‌دهی کرده و تمرکز خود را روی آن بگذارید. در پایان هر کار با خط خوردن آن از لیست احساس رضایت خواهید داشت. همه باید برای خود یک لیست داشته باشند.

 

 

وکالت دادن برای برخی کارها

زمانی که شروع به کار کردید سپردن برخی کارها به دیگران باعث می‌شود کار شما ساده‌تر و سریع‌تر پیش رود. با این کار می‌توانید چیزهای بیشتری را انجام دهید. بهتر است به‌جای اینکه خودتان همه‌ی کارها را انجام دهید باید شخص دیگری را در آن سهیم کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040