۱۶ مهر ۱۳۹۶

راه هایی برای رشد تجارت فعلی

۱۶ مهر ۱۳۹۶ 1868 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای رشد تجارت فعلی در این مقاله می خوانید

تجارت شما برای پایدار ماندن نیاز به رشد دارد. ما به شما کمک می کنیم تجارت خود را گسترش دهید. ...

راه هایی برای رشد تجارت فعلی

توسعه‌ی تجارت فعلی

زمانی که فکر می‌کنید چگونه تجارت خود را گسترش دهید اولین چیزی که به ذهن می‌آید پیدا کردن مشتریان جدید است. اما مشتریانی که حالا دارید بهترین گزینه برای فروش هستند. اینکه بتوانید به مشتریان فعلی خود چیزی بفروشید مؤثرتر و ساده‌تر از یافتن مشتریان جدید است.

 

دنبال مشتری باشید

یافتن مشتری‌های جدید نیز کار اشتباهی نیست. یکی از ساده‌ترین راه‌ها این است که از مشتریان فعلی خود سراغ یک نفر را بگیرید. در حین فروش از مشتری‌ای که از کار شما راضی است بپرسید شخص دیگری را نمی‌شناسد که به سرویس یا خدمات شما علاقه‌مند باشد.

 

محصول یا خدمات جدید

پیدا کردن استفاده‌ی تازه از محصولات یا خدمات جدید راهی عالی برای یافتن مشتریان جدید برای خرید بیشتر و یافتن مشتریان تازه است.

 

گسترش دسترسی جدید برای تجارت شما

با تولید محصولات یا خدمات در دسترس جدید راه‌های زیادی برای رشد و پیدا کردن مشتریان جدید ایجاد خواهد شد. بهترین راه باز کردن مغازه در جاهای جدید است. محله‌های تازه می‌توانند انتخابی مناسب باشند. و یا می‌توانید یک مغازه‌ی آنلاین برای خود باز کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040