۱ مهر ۱۳۹۶

آمادگی برای برگشت به کار

۱ مهر ۱۳۹۶ 1497 بازدیدکننده 0 نظر
آمادگی برای برگشت به کار در این مقاله می خوانید

برگشت به کار پس از زایمان می‌تواند کار سختی برای شما باشد. اما باید خود را برای این  زمان آماده کنید. ...

آمادگی برای برگشت به کار

وسایل تازه برای کار

اگر به‌تازگی بچه‌دار شده‌اید به‌احتمال‌زیاد برای محل کار خود نیاز به لباس‌های جدید با سایز متفاوتی دارید. به خرید رفته و برای خود چیزهایی بخرید تا انگیزه‌ای برای برگشت به کار شوند. البته زیاده‌روی نکنید زیرا به‌مرور وزن شما کم شده و لباس‌های قبل اندازه می‌شوند.

 

به‌روز کردن اطلاعات کاری

قبل از برگشت به کار باید راجع به اینکه در صنعت‌کاری شما چه می‌گذرد خود را به روز کنید. خواندن آخرین اخبار در زمینه‌ی کاری به شما اجازه می‌دهد در زمان بازگشت به کار اعتمادبه‌نفس داشته باشید.

 

مرتب کردن برنامه‌ها

زمانی که به محل کار برمی‌گردید باید جوری برنامه‌ها مرتب شوند که خیالتان راحت باشد. برنامه‌ی شما چه گذاشتن کودک با اقوام است، گذاشتن او در مهدکودک یا استخدام یک پرستار بچه، هرچه باشد باید مطمئن شوید مراقبت خوبی از کودکتان می‌شود تا با خیال راحت به محل کار بازگردید.

 

بیرون رفتن با دوستان بچه‌دار

حتی اگر به کار برمی‌گردید بازهم نیاز است با دوستانی که بچه‌دارند رابطه داشته باشید، زیرا شما یک مادر هستید و آن‌ها کودکانی دارند که اغلب در همان حدود سنی کودک شما هستند. شاید بخواهید یک برنامه‌ی عصر برای دیدن هم داشته باشید و بتوانید این ارتباط را حفظ کرده و از تجربیات یکدیگر در تربیت کودک بهره‌مند شوید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040