۱۱ آبان ۱۳۹۵

موضوعاتی که نباید در محل کار صحبت کنید

۱۱ آبان ۱۳۹۵ 2785 بازدیدکننده 0 نظر
موضوعاتی که نباید در محل کار صحبت کنید در این مقاله می خوانید

در اینجا موضوعاتی آورده شده است که هرگز نباید در محل کار در مورد آن صحبت کنبد. ...

موضوعاتی که نباید در محل کار صحبت کنید

مذهب

رفتار در محیط کار

در مورد عقاید دینی خود صحبت نکرده و سعی کنید در مورد باورهای دیگران نظر ندهید. نباید سعی کنید دیگران را در مورد نظرات خود متقاعد نمایید. این موضوع به این معنی نیست که باید عقاید دینی خود را پنهان کرده و نباید به آن افتخار کنید بلکه همه نباید نظر مشابه شما را داشته باشند.

 

سیاست

رفتار در محیط کار

در محل کار در مورد موضوعات سیاسی بحث نکنید. شاید شما در مورد کاندیدای مورد نظر یا حزب سیاسی مورد علاقه‌ی خود احساس قدرت و علاقه داشته باشید یا با گروه دیگر مخالفت ورزید اما سعی نکنید همکارانتان را با خود هم عقیده کنید.

 

زندگی جنسی

رفتار در محیط کار

این موضوع به هیچ کس به جز شما و همسرتان ربط  ندارد. این موضوع افراد دیگر را ناراحت کرده و باعث می‌شود همکارانتان از شما دور شوند.

 

مشکلات خانوادگی

رفتار در محیط کار

اگر حس می‌کنید نیاز به مشورت با کسی دارید با یک دوست مورد اعتماد و یا بهتر از آن، با یک مشاور صحبت کنید. زمانی که در خانه مشکل دارید همکاران و رییستان شاید سؤالاتی بپرسند که حواس شما را از کارتان پرت کند. اگر یک مدیر یا مسئول بخش هستید صحبت در مورد مشکلات به نوعی ضعف شما را به کارمندانتان نشان می‌دهد.

 

آرمان‌های شغلی

رفتار در محیط کار

شاید کار فعلی شما سنگ پرتابی برای موقعیت‌های بهتر و بالاتر باشد. این عالی است اما صحبت در مورد اهداف آینده باعث می‌شود رییس و دیگران همکاران در مورد وفاداری شما تردید کنند.

 

مشکلات در سلامت

رفتار در محیط کار

اگر یک بیماری سخت یا هر  مشکل دیگری دارد زیاد از آن در محل کار نگویید. این کار باعث می‌شود همکاران و رییستان آن را دلیلی برای گرفتن موقعیت شغلی فعلی‌تان بدانند. اگر نیاز به مرخصی استعلاجی دارید می‌توانید به همکار خود بگویید اما نیازی نیست در مورد جزئیات صحبت کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040