۶ ارديبهشت ۱۳۹۵

سرگرمی هایی که پول سازند

۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ 4144 بازدیدکننده 0 نظر
سرگرمی هایی که پول سازند در این مقاله می خوانید

آیا در کارهای دستی مهارت دارید؟ تابه‌حال فکر کرده‌اید آن را برای خود تبدیل به تجارتی کوچک کنید؟ در اینجا هفت راه برای کسب درآمد زیاد با کارهای هنری آورده شده است. ...

سرگرمی هایی که پول سازند

خیاطی

کسب درآمد در خانه

لباس‌های دست‌دوز این روزها طرفدار زیادی دارند، خصوصاً برای کسانی که نمی‌توانند در مغازه‌ها سایز خود را پیدا کنند. لباس‌های دوخته‌شده متناسب با اندازه‌ی فرد بهتر بر تن او نشسته و کار تمام‌شده کاری تک و منحصربه‌فرد خواهد بود. چه چیزی از این بهتر؟ به غیر از لباس می‌توانید به سراغ دوخت وسایل کاربردی مانند کیف‌های دستی و دستمال‌های آشپزخانه نیز بروید. خیاطی راه سریع و ساده‌ی کسب درآمد برای کسانی است که در این کار مهارت زیادی دارند.

 

عکاسی

کسب درآمد در خانه

آیا عکاسی‌تان خوب است؟ چطور است کارهایتان را با کیفیت روی کاغذهای خوب چاپ کرده و به صورت آنلاین بفروشید. می‌توانید کار خود را در قیمت‌های متفاوت با قاب و یا عکس تنها بفروشید. کافه‌ها و رستوران‌ها مشتریان خوبی برای شما خواهند بود. شما می‌توانید کارهای خود را به دیوار آن‌ها زده و در کنار تزیین دکور، آثارتان را برای فروش به نمایش بگذارید. در نمایشگاه‌های آثار دستی نیز شرکت کنید.

 

ساخت جواهرات

کسب درآمد در خانه

افراد زیادی هستند که جواهر و بدلیجات می‌سازند اما طرح‌های شما با آن‌ها متفاوت بوده و منحصربه‌فردند. به مغازه‌ها سرزده و از آن‌ها سفارش بگیرید. همچنین می‌توانید سفارشات شخصی برای چیزهایی خاص مانند طلاهای عروس داشته باشید.

 

آشپزی

کسب درآمد در خانه

دستور غذایی که درست می‌کنید و همه از آن تعریف می‌کنند را برداشته و آن را تبدیل به پول‌کنید. زمانی که یک پک غذایی خاص تهیه کردید می‌توانید آن‌ها را به مغازه‌های محلی بفروشید. می‌توانید برای مهمانی و عروسی‌ها سفارش بگیرید.

 

دوخت پتو و ملحفه

کسب درآمد در خانه

همه ملحفه و روتختی‌های زیبا را دوست دارند اما کمتر کسی است که زمان یا صبر کافی برای تهیه‌ی آن‌ها را داشته باشد. با انتخاب پارچه‌های منحصربه‌فرد، حتی یک ملافه‌ی ساده از پارچه‌های مربعی مختلف، می‌تواند با قیمت بالایی فروخته شود زیرا کار دست و تک است. گزینه‌ی دیگر تهیه‌ی پتو از تکه پارچه‌هاست، مثلاً لباس‌هایی که قبلاً کودکتان پوشیده و حالا برای او کوچک‌شده است.

 

ترمیم و بازسازی وسایل

کسب درآمد در خانه

مردم به دنبال وسایل و مبلمان چوبی  با جنس خوبی هستند که دوباره بازسازی‌شده باشند. می‌توانید از مغازه‌های وسایل دست دوم آن‌ها را تهیه‌کرده و با استفاده از ابزار و کمی سلیقه آن‌ها را تعمیر و نو کنید. با کمی رنگ می‌توانید وسیله را طوری بازسازی کنید که ارزش آن چند برابر شود.

 

وسایل سرامیکی دست‌ساز

کسب درآمد در خانه

حتی گاه وسایل سرامیکی دست‌ساز ساده نیز قیمت خوبی دارند. این وسایل را می‌توان به‌سادگی با انتخاب طرح‌های مختلف ساخت و روی آن را صیقل داد. می‌توان به‌سادگی در نمایشگاه‌های کارهای دستی آن‌ها را برای فروش گذاشت.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040