۱۳ مرداد ۱۳۹۴

گام هایی ساده برای کسب درآمد بیشتر

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ 3797 بازدیدکننده 0 نظر
گام هایی ساده برای کسب درآمد بیشتر در این مقاله می خوانید

این لیست گام‌هایی را به شما نشان می‌دهد که با کمک آن بتوانید هرماه مبلغی بر درآمد خود بیفزایید، بدون آنکه نیاز به هزینه‌ی زیاد یا تلاش خیلی سختی باشد. ...

گام هایی ساده برای کسب درآمد بیشتر

شغل فعلی خود را ترک نکنید

 کسب درآمد

درآمدهای مالی دیگر را به‌تدریج آغاز کنید، هریک به‌نوبت، و تا زمانی که حداقل درآمدی داشته باشید که به‌اندازه‌ی درآمد کنونی‌تان باشد کار خود را ترک نکنید.

 

استعدادهای خود را بشناسید

 کسب درآمد

استعدادهای خاص و نبوغ خود را بشناسید و سپس تحقیقاتی درباره‌ی روش‌های کسب درآمد مناسب خود انجام دهید.

 

مهارت‌های تازه کسب کنید

 کسب درآمد

تجارت الکترونیک چیزی خارق‌العاده است و راه‌های زیادی وجود دارد که بتوانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. کمی دوره در زمینه‌ی طراحی گرافیک و یا وب گذرانده و یا در مورد نکات SEO  برای آغاز تجارت و وب‌سایت خود مطالعه کنید.

 

بازار کار خود را ارزیابی کنید

 کسب درآمد

چیزی که شما می‌فروشید را چه کسی نیاز دارد یا می‌خرد؟ این موضوع ممکن است نیاز به کمی تحقیق داشته باشد. بخشی از کسب درآمد این است که بتوانید با آخرین سرعت و کمترین هزینه‌ی ممکن برای خود مشتری‌هایی بالقوه بیابید.

 

شروع به بازاریابی برای محصول یا خدمات خود کنید

 کسب درآمد

این شاید سخت‌ترین تلاش شما باشد. اگر شما در زمینه‌ی تجارت الکترونیک ماهر نیستید از یک فرد ماهر که برای خود پول زیادی کسب کرده است کمک بگیرید. اگر کمی تخصص و زمان‌دارید به استراتژی‌های بازاریابی که شرکت‌های موفق از آن استفاده کرده‌اند نگاهی بیندازید.

 

برای خود یک حساب کاربری در رسانه‌های اجتماعی، یک وبلاگ و وب‌سایت درست کنید

 کسب درآمد

اگر در مورد چگونگی آغاز به کار وبلاگ خود مطمئن نیستید می‌توانید از راهنماهای رایگان در اینترنت کمک بگیرید. شما می‌توانید با یک وبلاگ کارهای زیادی انجام دهید. البته شما باید اطلاعات زیادی در مورد تجارت خود کسب کرده باشید. شما می‌توانید وبلاگ خود را به دیگر حساب‌های کاربری اجتماعی و به وب‌سایت خود متصل کنید. تا زمانی که وبلاگ، وب‌سایت و حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی دارید با پیشنهاد دادن خدمات رایگان مانند یک کتاب الکترونیکی می‌توانید مردم را به وب‌سایت خود بکشانید.

 

درآمدهای مالی فعال و غیرفعال داشته باشید

 کسب درآمد

اگر هنوز نیز یک شغل روزانه دارید شاید بتوانید یک یا دو درآمد دیگر داشته باشید که نیاز باشد در هریک نقشی فعال ایفا کنید. اما بخشی از امنیت در درامد این است که منابع درآمدی غیرفعالی نیز برای خود داشته باشید. اگر مقداری پول برای سرمایه‌گذاری دارید به دنبال مکان‌هایی امن باشید.

 

از دیگران کمک بگیرید

 کسب درآمد

از افرادی که در زمینه‌ی کسب درآمد موفق بوده‌اند کمک بگیرید. یاد بگیرید آن‌ها چگونه کار خود را آغاز کرده و چگونه آن را گسترش داده‌اند.

 

تبلیغات بفروشید

 کسب درآمد

همزمان با کسب شهرت در رسانه‌های اجتماعی و معروف شدن وب‌سایت و وبلاگ خود می‌توانید روی وب‌سایت، تبلیغاتی از شرکت‌های دیگر مرتبط با تجارت خود داشته باشید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040