۱۰ دي ۱۳۹۳

9 روش برای اینکه مدیر بهتری شوید

۱۰ دي ۱۳۹۳ 2894 بازدیدکننده 0 نظر
9 روش برای اینکه مدیر بهتری شوید در این مقاله می خوانید

بخش بزرگی از موفقیت کسب و کار ما بستگی به مدیریت کارمندانمان دارد. چگونه می توانیم با مدیریتی بهتر کسب و کار خود را رونق دهیم؟ ...

9 روش برای اینکه مدیر بهتری شوید

 

کارمندان را تشویق کنید که با شما مخالفت کنند

هنگامی که همه از گفتن حقیقت به افراد دارای قدرت می‌ترسند، شرکت دچار مشکل می‌شود. اگر همواره از عملکرد عالی خود می‌شنوید این باید نشانه‌ی خطرناکی باشد. 

 

مدیر ریزبین نباشید

چگونه مدیر بهتری باشیم

به افراد زیردست خود قدرت بدهید و آنگاه آن‌ها را به حال خود بگذارید. بخش خوبی از مدیریت عقب رفتن است.  مدیری خوب از نزدیک و از دور مدیریت می‌کند. 

 

وقتی افراد دچار اشتباه می‌شوند آن‌ها را نابود نکنید

چگونه مدیر بهتری باشیم

اما اطمینان حاصل کنید که آن‌ها هر درسی که باید از اشتباهاتشان بیاموزند را یاد می‌گیرند.

 

همدردی  و دلسوزی خود را نشان دهید

رایطه ی شخصی قوی در کار ایجاد کنید تا کارمندان برای پیگیری کاری که انجام می‌دهند انگیزه داشته باشند. 

 

تصمیم بگیرید که دائماً بیاموزید و کنجکاو باشید

چگونه مدیر بهتری باشیم

ریسک کنید و از خود بپرسید "چه چیزی هست که من نمی‌دانم و باید بدانم؟ چگونه باید آن را یاد بگیرم و در موقعیت‌هایی که لزوماً ایمن نیستند آن را امتحان کنم؟"

 

خود را بشناسید

درست همانطور که نمی‌توانید بدون دانستن وزن خود برنامه‌ی لاغری را شروع کنید باید کار خود را با فهمیدن حقیقت در مورد خودتان شروع کنید.  ما اغلب بدترین سنجشگران رفتار خودمان هستیم. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کمبود خودآگاهی است. مدیران اغلب نمی‌دانند که به عنوان یک فرد چه کسی هستند و چه تأثیری روی دیگران دارند. 

 

بر روی یک  هدف تمرکز کنید

چگونه مدیر بهتری باشیم

در یک زمان یک هدف را دنبال کنید. مدیران معمولاً تعداد بیش از  حدی از اهداف پیشرفت را انتخاب می‌کنند. با دنبال کردن یک هدف در یک زمان بیش‌ترین فرصت پیروزی را به خود بدهید. بهتر است که در یک حوزه پیشرفت کنید، تا در چند حوزه پیشرفت کمی داشته باشید یا اصلاً پیشرفت نکنید.

 

مدیران ضعیف را از سر باز کنید

افرادی را که اهل کار گروهی نیستند جایگزین کنید. چنددستگی، خیانت، و افراد از خود راضی را تحمل نکنید. یا باید همه برنده شوند و یا هیچ‌کس. 

 

مهارت‌های مدیریت را هر روز تمرین کنید.

چگونه مدیر بهتری باشیم

مقدار تمرینی که انتخاب می‌کنید متناسب با پیشرفت شما خواهد بود. این کار مانند یادگیری نواختن ویولن است. باید مفاهیم را یاد بگیرید و سپس هر روز تمرین کنید تا آهنگی زیبا بسازید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040