۱ آبان ۱۳۹۳

7 روش ساده برای جذب ثروت

۱ آبان ۱۳۹۳ 6263 بازدیدکننده 0 نظر
7 روش ساده برای جذب ثروت در این مقاله می خوانید

همه ی ما دوست داریم که پول زیادی داشته و کاری کنیم که در کار و زندگی خود موفقیت مالی داشته باشیم. در این مقاله به شما توصیه هایی برای رسیدن به این هدف یاد می دهیم. ...

7 روش ساده برای جذب ثروت

 

آیا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه درمورد نداشتن ثروت کافی شکایت میکنید یا احتمالاً به لحاظ مالی به اندازهی همسالان یا همکاران خود موفق نیستید؟ آیا تاکنون از خود پرسیده اید که راز موفقیت آن‌ها چه بوده یا دقیقاً چه کاری میتوانستید انجام دهید تا موفقیت مالی خود را در زندگی افزایش دهید؟ خوب، اگر این 7 توصیه را دنبال کنید آنگاه دقیقاً یاد می گیرید که چگونه می توانید پول را تحت کنترل خود درآورده و کیف پول خود را پر از اسکناس کنید.

 

درس بخوانید 

اولین قدم برای افزایش درآمدتان یا ایجاد ثروت، تعلیم دیدن است. اگر تنها دیپلم دارید، به دنبال این باشید که مدرک فوق‌دیپلم یا لیسانس خود را بگیرید. تحصیلات میتواند فرصتهای زیادی را برای پیشرفت شغلی و حقوق بالاتر در اختیار شما قرار بدهد. و به یاد داشته باشید که تحصیلات پس از آنکه در نهایت مدرک دانشگاهی خود را گرفتید تمام نمیشود! چیزهای زیادی برای یادگرفتن در مورد زندگی تا مدتها پس از فارغ‌التحصیلی‌تان از دانشگاه  وجود دارد! چیزی را که دوست دارید انجام دهید پیدا کنید و تا جایی که ممکن است در مورد آن یاد بگیرید! یادگرفتن همه چیز غیرممکن است اما هرچه بیشتر بدانید بهتر است!

 

برقراری ارتباط با دیگران مهم است

ؤوش جذب ثروت

 

برقراری ارتباط با دیگران در رشته ی خودتان میتواند فرصت‌های زیادی را برای پیشرفت شغلی  ایجاد کند. نه تنها باید با افرادی که در رشته ی شما هستند ارتباط برقرار کنید بلکه با افرادی که در رشته ی شما نیستند هم ارتباط داشته باشید. هیچ‌وقت نمیدانید که با ارتباط برقرار کردن با افرادی که دارای مشاغل و تجارتهای مختلف هستند، چه چیزی را ممکن است یاد بگیرید. ممکن است حتی در این روند علاقه یا سرگرمی جدیدی پیدا کنید. و به یاد داشته باشید که ارتباط برقرار کردن با دیگران به این معنا نیست که کارت معرفی شغلی خود را به کسی بدهید. ارتباط درست، به معنی ایجاد روابط معنادار با انجام یک گفتگوی واقعی با دیگران است.

 

دانش خود را به اشتراک بگذارید

ؤوش جذب ثروت

 

دانش خود را به اشتراک بگذارید. فیلم، پاورپوینت، و کتاب الکترونیکی ایجاد کنید یا حتی یک گزارش کار  بنویسید و آن را به صورت رایگان به افرادی که در صنعت شما هستند بدهید. هنگامی که دانستنی‌های خود را به دیگران تقدیم می‌کنید، در واقع با ثابت کردن خود به عنوان یک متخصص در رشته تان، به خودتان نیز کمک می کنید. اگر می خواهید در شغل خود موفق شوید و پیشرفت کنید، ثابت کردن خودتان به عنوان یک متخصص حائز اهمیت است. هنگامی که خود را به عنوان متخصص ثابت کردید، احتمال این که مردم نقشها یا وظایف مهمتری را به شما بسپارند بیشتر است.

 

در خودتان انضباط برقرار کنید

در مورد ایجاد ثروت، داشتن دانش اهمیت دارد، اما انضباط شخصی حتی از آن هم مهمتر است. باید این را درک کنید که صرف‌نظر از اینکه تا چه اندازه تلاش می‌کنید یا تا چه اندازه دوست دارید ایجاد ثروت کنید، این کار مستلزم سختکوشی و صبوری زیادی است. ثروتمند شدن یک شبه اتفاق نمیافتد، اما با این که بسیاری از افراد این را می‌دانند، اما بازهم نمیتوانند خود را منضبط کنند و هر روز به سختی کار کنند تا به هدف بلندمدت ایجاد ثروت دست پیدا کنند. اگر بتوانید در هنر پشتکار استاد شوید، آنگاه آنچه که برای رسیدن به موفقیت مالی لازم است را دارید.

 

از درخواست کمک نترسید

 در مسیر خود به سمت ایجاد ثروت هرگز از درخواست کمک نترسید. شما هیچ‌گاه نباید از سؤال پرسیدن بترسید، صرف‌نظر از اینکه جواب آن چقدر ساده یا واضح باشد! بهتر است که الآن کمک بگیرید تا بعداً متحمل پیامدهای کمک نگرفتن شوید. هنگام ایجاد ثروت شما نمیتوانید همهی کارها را به تنهایی انجام دهید پس هرگز از راهنمایی خواستن نترسید. همچنین نباید کاری را فقط به این دلیل که کسی به شما گفته است انجام دهید، به منظور موفقیت در زندگی باید یاد بگیرید که چگونه تفاوت بین توصیهی خوب و توصیه‌ی بد را تشخیص دهید.

 

از افراد موفق درس بگیرید

ؤوش جذب ثروت

 

از داستان‌های موفقیت در گذشته درس بگیرید. مقالات، کتابها، و مستندهایی در مورد افرادی که به لحاظ مالی موفق اند بخوانید. ببینید که آن‌ها برای موفق شدن چه کاری انجام داده‌اند و شما چه کاری میتوانید انجام دهید تا شاید پا جای پای آن‌ها بگذارید. پس از یادگیری از افراد موفق، راهی را که میخواهید برای موفق شدن در آن قدم بردارید مشخص کنید. این بهترین روش برای به دست آوردن یک نمای کلی از اینکه برای کسب موفقیت مالی واقعی در زندگی، چه چیزی نیاز است می‌باشد.

 

از شکستهای خود درس بگیرید

تمرکز بر موفقیت میتواند شما را از دیدن مهمترین چیز که همان یادگیری از شکستهایتان میباشد تا دوباره مرتکب آن‌ها نشوید بازدارد. یاد بگیرید که شکستها را تشخیص داده و خود را آموزش دهید تا یک اشتباه را دوبار مرتکب نشوید. اگر میخواهید ثروتمند شوید پس این سؤال را از خودتان بپرسید. " من تاکنون در زندگی چه کردهام که باعث شده ثروتمند نباشم و چه کار میتوانم انجام دهیم که آن را تغییر دهم؟. اگر بتوانید از شکستهایتان درس بگیرید و عادات بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی در خود ایجاد کنید، آنگاه یک قدم به موفقیت مالی در زندگی نزدیک‌تر شده‌اید.

 
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040