۱۵ آبان ۱۳۹۲

چگونه یک نماینده ی حرفه ای برای شرکت باشیم

۱۵ آبان ۱۳۹۲ 2277 بازدیدکننده 3 نظر
چگونه یک نماینده ی حرفه ای برای شرکت باشیم در این مقاله می خوانید

نماینده شرکت بودن به منزله ی اعتماد شرکت برای مشتری می باشد در این مقاله شما خواهید آموخت چگونه یک نماینده ی حرفه ای برای شرکت باشید. ...

چگونه یک نماینده ی حرفه ای برای شرکت باشیم

مقدمه

وقتی شما به عنوان نماینده برای انجام کاری در شرکت استخدام‌ می شوید، شما وجهه‌ی شرکت در آن موقعیت خواهید بود. برای مثال، یک پشتیبان مشتری و یا نماینده‌ی فروش، نشان‌دهنده‌ی وجهه‌ی شرکت در آن کار است . یک نماینده‌ی حرفه‌ای به شرکت کمک می‌کند تا خوب به نظر برسد که این امر موجب وفاداری مشتریان می شود. برای آنکه یک نماینده‌ی کلیدی و مهم در محیط کار خود باشید، لازم است در تمام مدت حرفه‌ای باشید.

 

دستورالعمل‌ها:

1. هر چیزی که درباره‌ی شرکت و محصولات نیاز دارید را یاد بگیرید. برای مثال اگر شما یک نماینده‌ی پشتیبانی مشتریان هستید، همه چیز درباره‌ی محصول و یا خدماتی که ارائه می‌دهید را یاد گرفته و مهارت‌هایی که سبب کمک بیشتر به مشتری می‌شود را در خود گسترش دهید.

2. حرفه‌ای لباس بپوشید. ظاهر شما احساسی نسبت به شما و شرکتتان را به فرد مقابل می‌دهد.

3. هرچه سریع‌تر ملاقات ها را انجام داده و تلاش بیشتری برای انجام کارها بکنید. به مردم ، همانند رئیستان و یا مشتریان، نشان دهید که می‌توانند روی شما حساب کنند.  مشتریان و کارفرماها باید بدانند که شما کارمندی مسئولیت‌پذیر هستید که برای اهداف شرکت کار می‌کنید. این زمانی است که شما پروژه‌ها را سریع تمام کرده و زمان اضافی داشته باشید.

4. به کارتان به صورت مثبت نزدیک شوید. رفتاری مثبت و پر از انرژی سبب برجسته بودن شما در میان دیگران شده و همچنین به آن‌ها کمک می‌کند.

5. با همه یکسان  و با احترام رفتار کنید. در محیط کار ، رفتار حرفه‌ای با دیگران، به اندازه برخورد یکسان و با احترام با همه افراد اهمیت دارد.

6. به همکاران خود کمک کنید. انجام کارهایی که با آن آشنا هستید را به آن‌ها یاد داده و به حرف‌هایشان گوش دهید. نشان دادن مهارت‌هایتان در کمک به دیگران، به شما کمک می‌کند تا خود را به عنوان یک فرد تیمی نشان دهید. گوش دادن به صحبت همکاران باعث گسترش وفاداری به شما در میان آنان خواهد شد.

7. زندگی شخصی خود را از زندگی حرفه ای‌تان جدا کنید. هنگامی که در محیط کار هستید همیشه به کارتان تمرکز داشته باشید. اگر نیاز به مکالمه‌ی تلفنی دارید، از زمان ناهار برای حل مسائل شخصی استفاده کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040