۱۳ آبان ۱۳۹۲

چگونه در زندگی، کاری را که دوست داریم انجام دهیم

۱۳ آبان ۱۳۹۲ 3745 بازدیدکننده 4 نظر
چگونه در زندگی، کاری را که دوست داریم انجام دهیم در این مقاله می خوانید

همه ی ما دوست داریم کاری که انجام می دهیم مورد علاقه مان باشد و از آن لذت ببریم در این مقاله یاد می گیرید که چگونه در زندگی کاری که دوست دارید انجام دهید. ...

چگونه در زندگی، کاری را که دوست داریم انجام دهیم

مقدمه

همه‌ی انسان‌ها در طول زندگی رویای شغلی بسیار عالی را دارند، شغلی که چیزی فراتر از یک کار باشد. طبیعت این شغل، در افراد مختلف متفاوت است اما همیشه شامل چیزی است که دوست دارند آن را انجام دهند. پرداخت صورت حساب‌ها از طریق کاری که آن را دوست دارید امری امکان‌پذیر است، اما رسیدن به آن نقطه نیازمند برنامه‌ریزی و کار می باشد.

 

دستورالعمل‌ها:

1. متوجه شوید که انجام چه کاری را دوست دارید. بنشینید و لیستی از کارهای مورد علاقه خود را که دیگران حاضر به پرداخت پول برای آن هستند، تهیه کنید. مانند نویسندگی، آواز خواندن، کار روی ماشین و یا هر کار دیگری که دوست دارید.

2. در مورد به دست آوردن پول در این زمینه‌ها تحقیق کنید. اگر نویسندگی را دوست دارید، در اینترنت درباره‌ی این کار و یا روش‌های چاپ یک نوشته‌ی شخصی جستجو کنید. اگر به خوانندگی علاقه‌مند هستید، یک سازمان محلی در اطراف محل زندگی‌تان پیدا کنید که به سرگرمی‌ها و اجراهای زنده علاقه‌مند بوده و برای خدمات شما، به شما پول می‌دهد.

3. روش‌های خلاقانه برای کسب پول در کار مورد علاقه‌تان پیدا کنید. اگر به نویسندگی علاقه دارید، فقط روی نوشتن رمانتان تمرکز نکنید. به یک سایت یا نشریه‌ی محلی پیشنهاد همکاری بدهید تا قبل از اینکه رمانتان برای شما پول تولید کند، آن را داشته باشید. اگر آواز می‌خوانید، تا زمانی که در کارتان مهارت بیابید، برای استودیوهای ضبط به عنوان خواننده‌ی پشت صحنه و یا برای رادیو کارکنید.

4. پیشرفتتان را برای کار جدید برنامه‌ریزی کنید. قبل از اینکه از کار روزانه خودتان خارج شوید، مطمئن شوید که دقیقاً میدانید چه مقدار از کار جدید می‌توانید پول به دست بیاورید. این مقدار را با بدهی‌هایتان مقایسه کنید. اگر توانایی پرداخت آن‌ها را دارید، کارتان را عوض کند. در غیر این صورت شغل فعلی‌تان را ادامه داده و به دنبال روش‌هایی برای کسب درآمد از شغل جدید باشید. مشکلات اقتصادی، می تواند ماجراجویی جدید شما را به سرعت تبدیل به یک کابوس کند.

5. تلاش برای یافتن فرصت‌های گسترش افق‌های فکری خود را ادامه دهید. یک خواننده همواره باید تلاش برای یافتن خانه‌هایی بزرگ‌تر برای خواندن را ادامه دهد و یک نویسنده باید راه‌هایی را برای افزایش تعداد خوانندگان مطالبش جستجو کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040