۳ آبان ۱۳۹۵

راه های آشپزی با روغن نارگیل

۳ آبان ۱۳۹۵ 3965 بازدیدکننده 1 نظر
راه های آشپزی با روغن نارگیل در این مقاله می خوانید

مصرف روغن نارگیل فواید بسیاری برای سلامت شما دارد. اما چگونه می‌توانید این ماده را در آشپزی خود اضافه کنید؟ ...

راه های آشپزی با روغن نارگیل

افزودن به چای یا قهوه

روغن نارگیل واقعاً طعمی بی‌نظیر دارد و جایگزینی سالم برای شیر یا خامه در نوشیدنی‌های گرم شماست.

 

سرخ کردن غذا

روغن نارگیل جایگزین خوبی برای کره یا روغن‌های آشپزی دیگر است که برای سرخ کردن همه چیز و حتی پخت تخم‌مرغ قابل‌استفاده می‌باشد.

 

کباب کردن گوشت و سبزیجات

از روغن نارگیل برای کباب کردن سبزیجات، سیب زمین یا گوشت در دمای بالاتر استفاده کنید. در ابتدا خوراکی خام را با روغن نارگیل بپوشانید. رایحه‌ای که این روغن روی غذای شما درست می‌کند حتی بهتر از طعم عالی آن است.

 

افزودن به اسموتی

یک قاشق روغن نارگیل خام در اسموتی صبحانه‌ی شما انتخابی سالم برای شروع روزی پرانرژی است. روغن نارگیل منبع خوبی از انرژی است که می‌تواند چربی در بدن را کاهش داده و سوخت و ساز آن را زیاد کند. همچنین تا حد زیادی شما را سیر نگه داشته و اشتهایتان را کم می‌کند.

 

جایگزینی برای کره در آشپزی

روغن نارگیل جایگزینی سالم و گیاهی برای کره و روغن‌های دیگر در دستورهای آشپزی است. روغن نارگیل  نسبت به کره آب  کمتری دارد از این رو در زمان جایگزینی آن با کره بهتراست به ازای هر نصف پیمانه روغن نارگیل، نصف قاشق چای‌خوری آب به دستور غذایی خود بیفزایید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040