۱۸ مرداد ۱۳۹۷

خواص عجیب فندق 2

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ 1638 بازدیدکننده 0 نظر
خواص عجیب فندق 2 در این مقاله می خوانید

فندق برای مواد مغذی خود مصرف زیادی دارد. این مغز دارای کربوهیدرات، چربی‌ها و پروتئین است.   ...

خواص عجیب فندق 2

بهبود سطح انرژی

مقدار زیاد کربوهیدرات‌های پیچیده در فندق انرژی طولانی‌مدتی را فراهم می‌کند. شما می‌تواند آرد مصرفی عادی خود را با آرد فندق جایگزین کرده یا از مغزها استفاده کنید. فندق بهتر از قندهای ساده یا کربوهیدرات‌هایی است که نوشیدنی‌های انرژی‌زا برای شما فراهم می‌کنند.

 

 

حفظ سلامت استخوان‌ها

ترکیب اثرگذار مواد معدنی موجود در فندق که شامل فسفر، پتاسیم و کلسیم می‌شود به سلامت استخوان کمک کرده و از پوکی استخوان پیشگیری می‌نماید. کلسیم یکی از مهم‌ترین مواد معدنی برای تراکم استخوان بوده و به مقدار زیادی در فندق وجود دارد.

 

 

بهبود سوخت‌وساز

فندق سرشار  از ویتامین‌های B می‌باشد، از جمله نیاسین، تیامین و ریبوفلاوین که برای تنظیم سوخت‌وساز اهمیت زیادی دارند. مصرف منظم فندق می‌تواند به تنظیم فرایندهای آنزیمی در بدن که برای سلامت مفیدند کمک کند.

 

 

بهبود سریع‌تر

فندق منبع خوبی از پروتئین‌هاست که ترکیبات کلیدی برای یک زندگی سالم هستند. این مواد برای تولید بافت‌ها و سلول‌های جدید بسیار ضروری بوده و به بازسازی جراحات ناشی از بیماری با هر چیز دیگری سرعت می‌دهد. ازاین‌رو افزودن فندق در رژیم غذایی به رشد و ترمیم بهتر بدن کمک خواهد کرد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040