۲۰ تير ۱۳۹۷

فواید برگ های کاری 2

۲۰ تير ۱۳۹۷ 1671 بازدیدکننده 0 نظر
فواید برگ های کاری 2 در این مقاله می خوانید

برگ‌های کاری برای طعم و فراوانی خود زیاد در آشپزی استفاده می‌شوند. اما اگر خواص آن را بدانید بیشتر دوستش خواهید داشت.   ...

فواید برگ های کاری 2

مبارزه با سرطان

مواد شیمیایی موجود در برگ‌های کاری مانند فنول ها به مبارزه با سرطان‌هایی مانند سرطان پروستات و روده کمک می‌کنند. اثرات ضدسرطان برگ‌های کاری در تحقیقات به اثبات رسیده‌اند.

 

 

کاهش سطح کلسترول

برگ‌های کاری سطح کلسترول بد خون را کاهش خواهند داد. تحقیقات صورت گرفته نشان داده‌اند این برگ‌ها روی کلسترول بد خون تأثیر بی‌نظیری بر جا می‌گذارند.

 

 

مراقبت از مو

برگ‌های کاری به تقویت ریشه‌های مو کمک می‌کنند. پودر خشک شده‌ی برگ‌های کاری در ترکیب با روغن‌های گیاهی می‌تواند روی موها استفاده شود. خمیر برگ‌های کاری می‌توانند به موهای خاکستری نیز زده  شوند. انجام این کار با یک روال منظم می‌تواند رشد موها را نیز بهبود بخشد.

 

 

مفید برای قدرت دید

برگ‌های کاری دارای مقدار زیادی ویتامین A هستند و از این رو برای قدرت دید خوب می‌باشند. ویتامین A دارای کارتنوئیدهایی است که از قرنیه محافظت می‌کنند، یعنی از سطح چشم. کمبود ویتامین A می‌تواند باعث شب‌کوری، تاری دید یا حتی در برخی مواقع از دست دادن بینایی شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040