۱۷ اسفند ۱۳۹۶

خواص بی نظیر چای نعناع

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ 1223 بازدیدکننده 0 نظر
خواص بی نظیر چای نعناع در این مقاله می خوانید

آنتی اکسیدان هاو ترکیبات مفید بسیار در چای نعناع وجود دارد. این ترکیبات برای سلامت شما بسیار موثرند. ...

خواص بی نظیر چای نعناع

بهبود ایمنی

یکی از اثرگذارترین خواص اسانس نعناع خاصیت آنتی باکتریال آن است، یعنی می‌تواند برای مبارزه با عفونت‌ها مؤثر باشد. این چای برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.

 


 

از بین بردن حالت تهوع

خاصیت ضدالتهابی چای نعناع می‌تواند به آرام شدن هرگونه درد معده یا مشکل گوارشی کمک کند. این چای با آرام شدن بافت‌های ملتهب و بهبود هضم غذا و دیگر مواد دریافت شده‌ی نامناسب به شما کمک خواهد کرد. همچنین چای نعناع نفخ، یبوست، انقباض و دیگر مشکلات ناخوشایند روده‌ای را برطرف می‌کند.

 

 

تعادل سطح هورمونی

خاصیت مؤثر دیگر چای نعناع این است که می‌تواند روی تعادل هورمون‌ها در بدن اثرگذار باشد. تداخل‌های هورمونی مختلف بی‌شماری هستند که در ظاهر، رفتار، حالت روحی و انرژی روزانه‌ی ما اثرگذارند و چای نعناع  ثابت‌شده است می‌تواند این مواد شیمیایی را به سطح عادی برگردانده و تنظیم کند.

 

 

رویش نابجای مو

هیرسوتیسم یا رویش نابجای مو مشکلی است که باعث رشد موهای ناخواسته در بدن زنان می‌شود و علت اغلب سطح بالای آندروژن می‌باشد. چای نعناع با کاهش این هورمون و تنظیم باقی هورمون‌های بدن می‌تواند علائم هیرسوتیسم را در دو هفته کاهش دهد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040