۲۴ بهمن ۱۳۹۶

فواید بی نظیر شوید 2

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ 1473 بازدیدکننده 0 نظر
فواید بی نظیر شوید 2 در این مقاله می خوانید

دانه و برگ‌های شوید هزاران سال است برای درمان‌های پزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرند. کمی با خواص این گیاه آشنا شوید. ...

فواید بی نظیر شوید 2

پیشگیری از تولید گاز

شوید می‌تواند از تولید گاز زیاد در بدن جلوگیری کند. این شرایط نه تنها در عموم بد خواهد بود بلکه اگر ادامه یابد می‌تواند شرایط خطرناکی را ایجاد کند که به اعضای داخلی آسیب می‌رساند.

 

 

بهبود ایمنی بدن

شوید با فعالیت ضدمیکروبی همراه است. تحقیقات نشان داده‌اند شوید از عفونت‌های میکروبی در بدن جلوگیری می‌کند. این عفونت‌ها ممکن است نتیجه‌ی بریدگی‌های کوچک یا زخم‌های باز روی پوست باشند.

 

 

تسکین سکسکه

سکسکه می‌تواند به دلایل متفاوتی ایجاد شود اما دلیل اصلی گاز گیر افتاده و حرکات تکراری آن به سمت بالا در لوله‌ی غذا است. دلیل دوم نتیجه‌ی آلرژی‌های خاص، حساسیت بالا، بیش فعالی و ناکارآمدی اعصاب است. شوید می‌تواند در این شرایط به شما کمک کند. شوی به عنوان یک ضد نفخ به پیشگیری از منتشر شدن گاز کمک کرده و تولید گاز را کاهش می‌دهد.

 

 

درمان اسهال

اسهال دو علت اصلی دارد: فعالیت میکروبی و مشکلات هضم. در زمان بروز مشکلات هاضمه شوید می‌تواند مفید باشد زیرا دارای خواص گوارشی است. شوید می‌تواند با مهار کردن عفونت‌های میکروبی که تلاش برای حمله به بدن دارند به شما کمک کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040