۱۸ مهر ۱۳۹۶

راه هایی برای لذت بیشتر از میوه

۱۸ مهر ۱۳۹۶ 1814 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای لذت بیشتر از میوه در این مقاله می خوانید

به اندازه کافی میوه می خورید؟ به کمک راه های زیر می توانید میوه را برای خود لذت بخش تر کنید. ...

راه هایی برای لذت بیشتر از میوه

افزودن شکلات تلخ

اگر هنوز هم فکر می‌کنید شکلات برای شما ممنوع است زمان آن رسیده کمی فکر خود را تغییر دهید. شکلات تلخ فواید بسیاری برای سلامت دارد. می‌توانید شکلات را روی انواع میوه‌ها پاشیده و از آن لذت ببرید. توت، آناناس و ... را امتحان کنید.

 

 

بگذارید یخ بزند

اگر تا حالا میوه‌ی یخ‌زده نخورده‌اید از دستتان رفته است. هر تکه از میوه‌های یخ‌زده طعمی بی نظیر برای شما خواهند داشت. کافی است کمی توت یا انبه‌ی یخ‌زده از بیرون تهیه کرده و آن را برای یک بار امتحان کنید. البته مواد سازنده را چک کنید تا شکر به آن افزودن نشده باشد.

 

 

استفاده در سالاد

در مورد سالاد همیشه به سبزیجات فکر می‌کنید. میوه‌ها نیز می توانند ایده‌ای لذیذ و بی نظیر برای شما باشند. توت‌ها را برای افزودن طعمی بیشتر روی سالاد خود بریزید. کمی سیب خردکرده نیز برای سالاد شما عالی است.

 

 

اسموتی تهیه کنید

اسموتی های کلاسیک بسیار لذیذ هستند اما بهتر است راهی پیدا کنید تا کالری و چربی زیادی به ترکیب شما اضافه نشود. نتیجه‌ی کارتان فوق‌العاده خواهد شد. سیب کمی اسموی شما را آبدار کرده و طعم آن را بهتر می‌کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040