۱۲ آبان ۱۳۹۴

خواص روغن جعفری

۱۲ آبان ۱۳۹۴ 5394 بازدیدکننده 0 نظر
خواص روغن جعفری در این مقاله می خوانید

روغن جعفری از ریشه، دانه و برگ‌های گیاه جعفری گرفته می‌شود. در این مقاله با برخی از خواص جالب این روغن گیاهی آشنا می‌شوید. ...

خواص روغن جعفری

روغن جعفری باید در حد متعادل استفاده شود. مصرف زیاد این روغن باعث کاهش شدید فشارخون و ناشنوایی خواهد شد.

 

درمان سریع زخم‌ها

روغن جعفری

گاهی زخم‌ها بسیار نرم شده و می‌توانند روی اندام داخلی بدن تأثیر بگذارند. این امر می‌تواند روی سلامت کلی ما اثر گذاشته و در درازمدت باعث آسیب‌های شدید شود. یک راه‌حل ساده برای این مشکل استفاده از روغن جعفری است. این روغن تمام میکروب‌ها را از بین برده و شما را کمتر در معرض عفونت قرار می‌دهد.

 

خارج کردن سموم بدن

روغن جعفری

یک روش سالم دیگر برای سم‌زدایی بدن استفاده از روغن جعفری است. این روغن دارای خواصی است که با موفقیت سموم و مواد زائد را از بدن دفع می‌کند. روغن جعفری برای بیماران مبتلا به ورم مفاصل عالی است.

 

مقوی غرایز جنسی

روغن جعفری

اگر روابط عاشقانه‌ی خود را ازدست‌داده‌اید روغن جعفری راه‌حل ارگانیک بی‌نظیری است. مصرف مداوم و ماساژ مرتب با این روغن کمک می‌کند خیلی سریع‌تر از آنچه فکرش را بکنید احساس بهبودی داشته باشید. همچنین می‌توانید روغن جعفری را برای درمان سلولیت به دیگران پیشنهاد دهید. روغن جعفری پوستتان را سفت می‌کند.

 

دردهای قاعدگی

روغن جعفری

گاهی قاعدگی برای شما یک کابوس می‌شود. شما انقباضات، بدن‌درد، بی‌حالی و کم‌خوابی را تجربه می‌کنید. اما اگر روغن جعفری دارید نگران این قضیه نباشید. این روغن خواص متعددی دارد که باعث می‌شود در طی روزهای قاعدگی احساس درد و ناراحتی کمتری بکنید.

 

کمک به گوارش غذا

روغن جعفری

رایحه‌ی گیاهی و بی‌نظیر این روغن فرایند گوارش را سرعت داده  و ترشح بزاق‌های گوارشی داخل بدن را بیشتر می‌کند. این امر سبب می‌شود درنهایت کمتر احساس گرسنگی کنید و اجازه می‌دهد غذای شما سریع‌تر هضم شود.

 

فواید پوستی

روغن جعفری

اگر می‌خواهید پوست خود را بدون جوش نگه‌دارید باید روغن جعفری را با روغن درخت چای و سرکه‌ی سیب ترکیب کرده و از آن مرتباً به‌عنوان تونر استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن را با روغن‌زیتون یا روغن بادام مخلوط‌کنید. سپس ترکیب را روی صورت خود زده و پس از سی ثانیه آب بکشید. پوستتان تازه و شاداب به نظر خواهد رسید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040