۳ خرداد ۱۳۹۴

ماست بهتری بخرید

۳ خرداد ۱۳۹۴ 3514 بازدیدکننده 0 نظر
ماست بهتری بخرید در این مقاله می خوانید

درست برخلاف مواد مخدر که همه نوع آن بد است، همه‌ی انواع ماست خوب هستند و ما فقط راهنمایی برای خرید ماست بهتر و سالم‌تر به شما نشان می‌دهیم. ...

ماست بهتری بخرید

به دنبال باکتری‌های زنده باشید. (live cultures )

نکات خرید ماست

میکروارگانیسم‌های موجود در ماست دارای خواص سلامتی بسیار و مزایای زیادی برای روده و شکم هستند.

 

میزان قند آن را چک کنید.

نکات خرید ماست

برخی از ماست‌ها دارای 26 تا 29 گرم قند هستند. اگر ماست دارای میزان قند بیشتری باشد به این معنی است که فرآیند نگهداری از ماست درست انجام‌نشده و تولیدکننده به‌جای آن به شیر طعم‌دهنده و  مواد غلیظ کننده اضافه کرده است.

 

چک کنید مواد مغذی نام‌برده برای چند گرم ماست است.

نکات خرید ماست

برخی از برندها مقدار مواد غذایی و قند موجود در 28 گرم ماست ) 1 اونس ) را در لیستی می‌نویسند، درحالی‌که بقیه میزان این مواد را در 170 یا 227 ( 6 تا 8 اونس ) گرم ماست می‌نویسند.

 

از خرید ماست‌های " گرما داده‌شده " خودداری کنید.

نکات خرید ماست

پروبیوتیک های مفید که در فرآیند تولید ماست تکثیر می‌شوند نسبت به گرما حساس‌اند. اگر این مواد در حین بسته‌بندی یا فرآیند تولید گرما داده شوند متأسفانه هیچ‌یک از فواید خوردن ماست برای شما وجود نخواهد داشت.

 

از مصرف ماست‌های دارای مواد افزودنی خودداری کنید.

نکات خرید ماست

درست کردن ماست نیاز به دو ماده دارد: شیر و باکتری‌های زنده. اگر ماستی که خریداری می‌کنید دارای موادی به‌جز شیر و باکتری‌های زنده باشد شاید حاوی مواد مضری است، ازجمله قند، رنگ، مواد افزودنی و یا جایگزین‌های ناسالم دیگر. تا حد امکان از خرید این ماست‌ها خودداری کنید.

 
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040