۳۰ تير ۱۳۹۷

جاذبه های ترسناک

۳۰ تير ۱۳۹۷ 1791 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های ترسناک در این مقاله می خوانید

اگر عاشق هیجان هستید و دوست دارید به جایی سفر کنید که آدرنالینتان را بالا ببرد این مکان‌ها را از دست ندهید.   ...

جاذبه های ترسناک

قلعه ادینبورو

این قلعه از جاذبه‌های جن خیز اسکاتلند است. در واقع ادینبورو خانه‌ای بود که به یک نوازنده‌ی ساز در کنار درامری بدون سر و جانوری سیاه که شبیه به سگ‌هاست تعلق داشت! در سال 2001 در تمامی بخش‌های خانه دوربین گذاشته و مهمانی برگزار شد. بیشتر از نصف کسانی که در مهمانی بودند می‌گفتند چیزهایی غیرطبیعی مانند افت ناگهانی دما یا احساس حضور موجودی نامرئی که لباسش را می‌کشد را تجربه کرده یا روح دیده‌اند.

 

 

کلیسای استودان سدلک

در جمهوری چک در نزدیکی شهر کوتنا هرا کلیسای استودان سدلک را می‌توانید ببینید. بقایای هفتاد هزار انسان را در این کلیسا می‌بینید که سالانه هزاران توریست برای بازدید از آن می‌روند. در این کلیسا استخوان‌ها به شکل عجیبی مرتب شده و برخی وسایل مانند چلچراغ‌ها از جنس استخوان می‌باشند.

 

 

مسیر پیاده‌روی برج

دوست دارید در طبقه‌ی 116 برج CN پیاده‌روی کنید؟ حتماً نگران زمین خوردنتان می‌شوید. البته این برج زیاد هم ناامن نیست اما افراد محلی و گردشگران برای بازدید از لباس‌های مخصوص و تجهیزات ویژه استفاده می‌کنند.

 

 

جاده لاپاز

مسیر خطرناکی جنگل آمازون را به لاپاز بولیوی وصل می‌کند. این جاده به جاده‌ی مرگ نیز مشهور است. طول جاده چیزی حدود 61 کیلومتر بوده و ارتفاع آن تقریباً 4572 متر است. در کنار جاده هیچ گاردریلی وجود ندارد و اتوبوس‌ها و تریلرهای زیادی از این جاده‌ی دوطرفه می‌گذرند. هر سال حدود 300 نفر در جاده‌ی مرگ کشته می‌شوند. با این وجود هنوز هم راننده‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040