۲۰ تير ۱۳۹۷

زیبایی های طبیعت در روسیه

۲۰ تير ۱۳۹۷ 1991 بازدیدکننده 0 نظر
زیبایی های طبیعت در روسیه در این مقاله می خوانید

اگر عاشق طبیعت هستید در سفر به روسیه نباید طبیعت‌گردی را فراموش کنید.   ...

زیبایی های طبیعت در روسیه

کوه البروس

بلندترین قله‌ی روسیه کوه البروس است. همه از دیدن این کوه لذت خواهند برد. برای رفتن به این قله باید زمانی بین خرداد تا شهریور را انتخاب کنید تا هوا معتدل بوده و بارندگی کم باشد. باید شب را در راه چادر بزنید. اما زیبایی کوه ارزش تحمل مسیر سخت را دارد.

 

 

وتووار

برای گردش در طبیعت وتووار انتخاب خوبی خواهد بود. وتووار در نزدیکی فنلاند و در مسیر کارلیا قرار دارد. این مکان برای بومیان منطقه جای مقدسی است و آن را محل عبادت خود می‌دانند. علت آن سنگ‌های بی‌نظیری است که در پشت یخچالی مربوط به ده هزار سال  قبل قرار دارند.

 

 

دریاچه بایکال

بایکال از بزرگ‌ترین دریاچه‌های جهان بوده و طرفداران زیادی دارد. رفتن به این دریاچه در تمامی فصل‌ها خوب است اما در تابستان می‌توانید از مسیرهای اطراف نیز لذت ببرید. این مسیرها انواع مختلفی دارند، شلوغ و خلوت، سخت یا ساده، مسیرهای یک روزه یا چند روزه. شما می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

 

 

آتش‌فشان چینه‌ای کلیوچوسکایا

آتش‌فشان چینه‌ای کلیوچوسکایا در فهرست جهانی روسیه به ثبت رسیده است. این آتش‌فشان از فعال‌ترین آتش‌فشان‌های کل اوراسیا است. از سال 2000 به  بعد آتش‌فشان چینه‌ای کلیوچوسکایا پنج بار فوران کرده است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040