۹ تير ۱۳۹۷

جاذبه های گردشگری صربستان

۹ تير ۱۳۹۷ 2016 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های گردشگری صربستان در این مقاله می خوانید

صربستان گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند. جاذبه‌های گردشگری این شهر بسیار دیدنی‌اند.   ...

جاذبه های گردشگری صربستان

قلعه بلگراد

قلعه بلگراد از بناهای تاریخی صربستان می‌باشد که با نام کالمگدان نیز شناخته می‌شود. از زمان ساخته شدن شهر این قلعه در آن حضور داشته و شهر امروزی روی آن ساخته شده است. در این قلعه می‌توانید از موزه و نمای زیبای شهر نیز لذت ببرید.

 

 

کلیسای سنت ساوا

این کلیسا از بناهای تاریخی است و روی ویرانه‌های کلیسا ساخته شده که در زمان حمله‌ی عثمانیان به آتش کشیده شد. ساخت داخل کلیسا هنوز هم به اتمام نرسیده ولی زیبایی بیرون آن جبرانی برای داخلش  خواهد بود. کلیسای سنت ساوا مقصد مناسبی برای گردشگران است.

 

 

استودنیکا

استودنیکا از بی‌نظیرترین جاذبه‌های گردشگری صربستان است. این ساختمان در موزه‌ی میراث جهانی یونسکو ثبت شده و از جاذبه‌های گردشگری مشهور این کشور است. در سال 1190 استودنیکا را بنیان‌گذار دولت قرون‌وسطایی ساخته است.

 

 

ساختمان شهرداری سوبوتیکا

اغلب گردشگران به این شهر می‌روند. بهترین بناهای تاریخی در شهر سوبوتیکا قرار دارند، از جمله ساختمان شهرداری. ساختمان شهرداری بین سال‌های 1908 تا 1912 ساخته شده و معماری باشکوهی دارد. سوبوتیکا نسبتاً کوچک است اما گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040