۳ تير ۱۳۹۷

جاذبه های گردشگری اتریش

۳ تير ۱۳۹۷ 1828 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های گردشگری اتریش در این مقاله می خوانید

اتریش نه تنها در زمینه موسیقی شهرت زیادی دارد بلکه برای گردشگران نیز جذاب است.   ...

جاذبه های گردشگری اتریش

روستای آنتون آم آلبرگ 

اگر قصدتان از سفر به اتریش بازی اسکی است باید روستای آنتون آم آلبرگ را انتخاب کنید. این  روستا در میان کوه‌های تیرول جای داشته و زمین اسکی مشهوری در آن جای گرفته است. همه‌ی علاقه‌مندان به اسکی می‌توانند از این فضا استفاده کنند، چه حرفه‌ای باشند یا آماتور.

 

 

دریاچه ورث

دریاچه ورث از مشهورترین جاذبه‌های اتریش در فصل تابستان است. دریاچه در منطقه کرینثیا جای دارد و برای علاقه‌مندان به قایق‌رانی جذاب خواهد بود. چند غار دیدنی نیز در این ناحیه قرار دارد، از جمله رنگارنگ‌ترین غار اتریش به نام استالاکتیک گریفن. همچنین بهتر است کلیسای جامع جرک را از دست ندهید.

 

 

زل آم سی

شهر زل آم سی برای دریاچه و کوه های دیدنی خود شهرت دارد. این شهر در قرن 19 توسط نیروهای فرانسه اداره می‌شده است. کلیسای هیپولیت در قرن 16 به سبک رومیان در این منطقه ساخته شده است. همچنین زل آم سی برای اسکی‌بازان نیز مناسب است.

 

 

شهر اینسبروک

نام این شهر در اتریش به معنای بر فراز رودخانه‌ی شهر تعبیر می‌گردد. شهرت شهر برای ورزش‌های زمستانی آن است و مسابقات المپیک نیز در آنجا برگزار شده است. کلیسای هوفکرچ نیز در شهر اینسبروک قرار دارد که مجموعه‌های هنری زیبایی در آن جای گرفته‌اند. بهتر است در سفر به این شهر موزه زنگ را نیز فراموش نکنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040