۲ خرداد ۱۳۹۷

میدان های مشهور

۲ خرداد ۱۳۹۷ 1811 بازدیدکننده 0 نظر
میدان های مشهور در این مقاله می خوانید

برای آنکه از مشهورترین میدان های جهان بیشتر بدانید با ما همراه شوید. ...

میدان های مشهور

میدان سرخ

در مرکز مسکو میدان سرخ را خواهید دید. علت شهرت این میدان وجود جاذبه‌های مشهور گردشگری در اطراف آن است، مانند آرامگاه لنین، کلیسای سنت باسیل، دیوارهای کرملین و ...

 

 

میدان سن مارکو

سن مارکو در شهر زیبای ونیز در ایتالیا قرار دارد. سن مارکو زیبا بوده و گفته می‌شود ناپلئون این میدان را به نوعی اتاق پذیرائی روپاییان نامیده است.

 

 

پلازا د مایو

اگر بخواهید تاریخی‌ترین منطقه در بوینس آیرس کشور آرژانتین را نام ببرید باید به میدان پلازا د مایو اشاره کرد. در اطراف این میدان بسیاری از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی‌های این شهر جای دارند.

 

 

میدان تیان آنمن

در شهر پکن میدانی زیبا به نام تیان انمن جای دارد که سبک زیبای معماری آن از شوروی الهام گرفته شده است. در اطراف میدان شاهد مراکز خرید و رستوران‌های متعدد خواهید بود.

 

 

گرت مارکت

میدان گرت مارکت را دیوارهای اصلی شهر و خانه‌ی پادشاه احاطه کرده‌اند. این میدان در شهر بروکسل جای دارد. شما می‌توانید جاذبه‌هایی همچون مانکن پیس یا آتومیوم را در این میدان ببینید.

 

 

ترافالگار

بزرگ‌ترین میدان شهر لندن یا میدان ترافالگار برای پیروز شدن هوراتیو نلسون در این میدان در سال 1805 مشهور شده می‌باشد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040