۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷

جاذبه های طبیعی شهر باتومی

۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1592 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های طبیعی شهر باتومی در این مقاله می خوانید

گشت‌وگذار در طبیعت اگر تفریح مورد علاقه‌ی شماست می‌توانید برای مقصد سفرتان باتومی را انتخاب کنید. طبیعتی زیبا که شما را جذب خواهد کرد. ...

جاذبه های طبیعی شهر باتومی

باغ گیاه‌شناسی

اولین مقصد برای گشتن در طبیعت باتومی باغ گیاه‌شناسی آن است. در این باغ زیبا شاهد بیش از چهل و سه هزار نوع گیاه متفاوت خواهید بود که از تمامی قاره‌های جهان می‌باشند. باغ گیاه‌شناسی در فاصله‌ی نه کیلومتری شمال شهر قرار دارد.

 

 

بلوار باتومی

بلوار قدیمی باتومی در مرکز این شهر جای گرفته و از جاذبه‌های طبیعی شهر می‌باشد. بلوار باتومی را یک باغبان آلمان در سال 1881 در خیابان نینوشویلی شهر باتومی ساخته است.

 

 

آبشار ماخونتسی

برای دیدن این آبشار زیبا باید حدود 30 الی 54 کیلومتر از شهر فاصله بگیرید. ماخونتسی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی باتومی است. این آبشار چیزی حدود 50 متر بلندی داشته و طبیعت زیبا و سبز آن شما را جلب خواهد کرد.

 

 

باغ‌وحش باتومی

در پارک مشهور 6می در شهر باتومی باغ‌وحش معروف آن جای گرفته و از مشهورترین نقاط برای تفریح و دیدن طبیعت می‌باشد. انواع بسیار زیادی از گونه‌های جانوری را در باغ‌وحش باتومی خواهید دید.

 

 

روستای زموجوچو

این روستای سبز و زیبا شما را از شلوغی شهر دور کرده و روزهای  پر آرامشی را برایتان همراه خواهد داشت. برای دیدن این روستا باید 15 کیلومتر از شهر باتومی فاصله بگیرید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040