۵ شهريور ۱۳۹۶

نکاتی برای سفر به تایلند

۵ شهريور ۱۳۹۶ 1510 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای سفر به تایلند در این مقاله می خوانید

اگر قصد دارید به تایلند سفر کنید بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید. ...

نکاتی برای سفر به تایلند

سگ‌های خیابانی در تایلند

در تایلند سگ‌های ولگرد زیادی هستند که باید مراقب آن‌ها باشید. اغلب مراقبان سگ‌ها در گوشه‌کنار خیابان مراقب آن‌ها هستند اما باز هم در زمان روبرو شدن با سگ‌ها بهتر است کمی مراقب باشید.

 

معامله‌ی هوشمندانه

اگر قصد خرید دارید بهتر است با هم به یک توافق برسید. اگر جنسی برای فروش دارید به بازار شبانه‌روزی چاتوچاک سری بزنید. در این بازار همچنین می‌توانید با تخفیف‌های خوب کالاهای جالبی خریداری نمایید. دقت داشته باشید برای هر چیزی خوب چانه بزنید.

 

اسپری حشره‌کش

در تایلند باید منتظر نیش حشرات نیز باشید. مسلماً دوست ندارید برای خارش زیاد سفرتان خراب شود. اسپری حشره‌کش همراه خود داشته باشید. ممکن است برخی از این حشرات ویروسی و بیمار باشند و سفر شما را تبدیل به کابوسی وحشتناک کنند.

 

غذا دادن به میمون‌ها

از مهم‌ترین نکات در سفر به تایلند، خصوصاً بخش جنوبی آن، غذا ندادن به میمون‌هاست. این جانداران در ظاهر زیبا و شوخ هستند اما شما با غذا دادن به آن‌ها ظلم می‌کنید. این کار شما باعث می‌شود دیگر نتوانند تنها برای خود غذایی پیدا کنند و جالب‌تر اینکه برای یافتن غذا ممکن است از کیف یا لباس شما سرقت کنند. باید بدانید میمون حیوانی وحشی است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040