۲۸ مرداد ۱۳۹۶

ماجراجویی و هیجان در سفر

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ 1724 بازدیدکننده 0 نظر
ماجراجویی و هیجان در سفر در این مقاله می خوانید

کمی ماجراجویی و هیجان در زندگی لازم است. اگر اهل هیجان هستید بهتر است این سفرها را در  لیستتان داشته باشید. ...

ماجراجویی و هیجان در سفر

وحشت در آفریقای جنوبی

حیات‌وحش قاره‌ی آفریقا شهرت زیادی دارد. از بهترین ماجراجویی‌ها برای شما در سفر به آفریقا رفتن کنار کوسه‌های قاتل است. شما می‌توانید در دریا در کنار این جانوران درنده شنا کنید. اگر از شنا در  کنار کوسه‌ها وحشت دارید بهتر است از قفس‌های آهنی استفاده کنید که برای این کار طراحی‌شده‌اند و از نزدیک کوسه‌ها را در آب ببینید.

 

پرش از ارتفاع در نیوزیلند

برای بهترین ماجراجویی و سفر می‌توانید روی نیوزیلند با مردمانی آرام حساب کنید. در سفر به این کشور هیجان پرش از ارتفاع یا بانجی جامپینگ را از دست ندهید.

 

گردش در نیاگارا

بعید است کسی دوست نداشته باشد بزرگ‌ترین آبشار جهان را ببیند. اگر به آمریکا سفر کردید باید حتماً به دیدن این آبشار خارق‌العاده بروید. تورهای گردشگری برای گردش با قایق در نیاگارا هستند. البته در این گردش حتماً با خودتان لباس مناسب ببرید زیرا باید منتظر خیس شدن با آب باشید.

 

سفر به مالدیو

اگر به دنبال جایی برای یک سفر رؤیایی هستید حتماً مالدیو گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. هیچ جا برای یک سفر ماه‌عسل رمانتیک بهتر از مالدیو نخواهد بود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040