۲۲ مرداد ۱۳۹۶

جاذبه های گردشگری هوشی مین

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ 1418 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های گردشگری هوشی مین در این مقاله می خوانید

هوشی مین شهری تاریخی با دیدنی‌های بی‌شمار است.اگر قصد سفر دارید بهتر است هوشی مین نیز یک گزینه‌ی شما باشد. ...

جاذبه های گردشگری هوشی مین

تونل کو چی

هوشی مین

ارتش در طول جنگ جهت در امان بودن از دشمن شبکه‌ای بزرگ از تونل‌های زیرزمینی را در شهر ساخته بود. شما می‌توانید به دیدن این تونل‌ها بروید. البته اگر دچار فوبیا کلاستروفوبیا یا همان ترس از جاهای تنگ هستید این گزینه را از برنامه‌ی خود حذف کنید.

 

برج بیتکسو

هوشی مین

بلندترین برج شهرهوشی مین برج بیتکسو با ارتفاعی حدود 262 متر است که از بالای آن منظره‌ی زیبایی از شهر را خواهید دید. این برج دارای دو بخش مجزای اداری و توریستی است. بهترین زمان برای رفتن به برج هنگام غروب و طلوع آفتاب است که منظره‌ای بی‌نظیر ساخته خواهد شد.

 

کاخ اتحاد ملی

هوشی مین

کاخ اتحاد ملی در زمان جنگ محل سکونت ریاست جمهوری ویتنام بوده است و به کاخ استقلال نیز  شهرت دارد. این کاخ نماد ملی ویتنام است. پایان جنگ برابر با برخورد یک تانک به دروازه‌های کاخ بوده و در نتیجه به نوعی این کاخ را محل پایان جنگ نیز می‌دانند. امروزه کاخ اتحاد ملی بازسازی‌شده و شما را با جنبه‌هایی از جنگ آشنا می‌سازد.

 

بازار بین تای

هوشی مین

بازار محلی بین تای شهرت زیادی میان توریست‌ها دارد. بازار در یک ساختمان قدیمی و دیدنی جای گرفته که به دوران استعمار این کشور تعلق دارد. در بین تای فروشنده‌های محلی تقریباً هر چیزی دارند. مغازه‌های متنوع و رنگارنگ برای شما تجربه‌ای جالب خواهند بود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040