۱۸ مرداد ۱۳۹۶

سفر به تورنتو

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ 1455 بازدیدکننده 0 نظر
سفر به تورنتو در این مقاله می خوانید

شما هم اهل سفر هستید؟ اگر این‌طور است تورنتو را نیز در فهرستتان اضافه کنید. ...

سفر به تورنتو

بازار کنسینگتون

در حومه‌ی چینتاون، بازار کنسینگتون با خانه‌هایی در رنگ‌های متنوع قرار دارد. در دهه‌ی اخیر هنرمندان زیادی به این بازار می‌روند. شما می‌توانید از بازار لوازم دست‌دوم زیبا تهیه کنید.

 

برج CN

این برج از هر جای شهر قابل‌مشاهده است و گردشگران را به خود جذب می‌کند. بالاترین طبقه‌ی برج در ارتفاع  447 متری قرار دارد. می‌توانید در طول روز از  منظره‌ی زیبای برج لذت برده و یا شب‌ها برای بازدید برج بروید.

 

تنوع فرهنگی

تنوع قومی در تورنتو نیز وجود دارد. محله‌های مختلف فرهنگ‌های متفاوتی دارند. کافه‌ی معروف ایتالیایی در تورنتو جایی دنج برای استراحت و لذت بردن از فضای اطراف است. جشنواره‌های تابستانی متنوعی در این شهر برگزار می‌گردد.

 

منطقه‌ی Distillery

این منطقه در بخش شرقی شهر قرارگرفته و منطقه‌ای تاریخی است. معماری Distillery بر اساس سبک معماری ویکتوریا است. این محله شلوغ و پر از هنر و موسیقی است. می‌توانید از گالری‌های هنری دیدن کرده و از فضای اطراف خود لذت ببرید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040