۲۶ دي ۱۳۹۵

سفر به آفریقا

۲۶ دي ۱۳۹۵ 2634 بازدیدکننده 0 نظر
سفر به آفریقا در این مقاله می خوانید

سفر به آفریقا برای شما تجربه‌ای  بی‌نظیر خواهد بود و همه‌چیز آن شما را به خود جذب خواهد کرد. ...

سفر به آفریقا

گردش در طبیعت

طبیعت زیبای آفریقا بی‌نظیر است. کوه‌های زیبای آن ارزش کوهنوردی را دارند و می‌توانید در سواحل شرقی کمی گشت‌وگذار داشته باشید. همچنین می‌توانید به سراغ پیاده‌روی در میان حیات‌وحش بروید، به بیابان‌گردی بپردازید و یا از تفریحات جالب دیگر آن لذت ببرید.

 

تاریخ آفریقا

در کنار گردش در آفریقا باید در مورد  فرهنگ غنی آن نیز کمی یاد بگیرید. می‌توانید زمانی را صرف بازدید از موزه‌ها کنید. صحبت با افراد بومی اطلاعات جالبی به شما خواهد داد. هرچه بیشتر از تاریخ این مردم بدانید برای یادگیری بیشتر مشتاق‌تر خواهید شد.

 

غذا

غذای هر مردم بخش مهمی از تاریخ آن‌هاست. تنوع غذایی مردم آفریقا شاید برای شما عجیب باشد. اگر طرفدار غذاهای تند هستید می‌توانید دوربان را امتحان کنید، غذایی به سبک هندی و با طعم تند و دلپذیر. می‌توانید از رستوران‌هایی که در منطقه‌ی کیپ تاون هستند نیز لذت ببرید.

 

حیات‌وحش بی‌نظیر

سافاری در آفریقا مطمئناً تجربه‌ای بی‌نظیر برای شما خواهد بود. گونه‌های شیر، بوفالو، کرگدن، گربه وحشی و فیل را در آنجا خواهید دید. تجربه‌ی شما بی‌نظیر و تکرار نشدنی خواهد بود. شما در هیچ جای دیگری نمی‌توانید این‌گونه از حیات‌وحش لذت ببرید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040