۱۳ آذر ۱۳۹۵

زیباترین غارهای یخی جهان

۱۳ آذر ۱۳۹۵ 2442 بازدیدکننده 0 نظر
زیباترین غارهای یخی جهان در این مقاله می خوانید

غارهای یخی از شگفتی‌های بی‌نظیر طبیعت هستند. ما شما را با برخی از زیباترین آن‌ها آشنا می‌کنیم. ...

زیباترین غارهای یخی جهان

غار یخی در Mittelallalin، سوییس

غارهای یخی

غاریخی Mittelallalin در ارتفاع  3500 متری واقع شده و اشکال بی‌نظیری از مجسمه‌های یخی را در خود جای داده است. شما در تمام طول سال می‌توانید برای دیدن این غار بروید. مسیر دسترسی به غار Mittelallalin قطارهایی است که در منطقه‌ی Mittelallalin متوقف می‌شوند. از آنجا لازم است مسیری را با تله کابین طی کنید.

 

یخچال‌های طبیعی گرنر، سوییس

غارهای یخی

دیدنی‌ترین غارهای یخی  جهان در یخچال طبیعی گرنر در آلپ قرارگرفته‌اند. دسترسی به این غار کار سختی است و تور خاصی برای رفتن به آنجا وجود ندارد. برای رسیدن به غار می‌توان از  قطارهایی  در مبدأ زرمات استفاده کنید.

 

غار کامچاتکا، روسیه

غارهای یخی

غار زیبای کامچاتکا در میان سطوح آتش‌فشانی قرار گرفته است. منطقه‌ی کامچاتکا برای آب و هوای  سرد و طبیعت بکر خود شهرت زیادی یافته است. این غار برای افراد ماجراجو بسیار جذاب خواهد بود. تورهای بازدید از ماه جولای تا سپتامبر برای شما برگزار می‌شوند. بهترین راه برای دیدن غار پرواز با هواپیما از مسکو، سن پترزبورگ یا شهرهای دیگر روسیه به این منطقه است.

 

غار دابسینا، اسلواکی

غارهای یخی

غار یخی دابسینا در منطقه‌ای  کوهستانی  و حفاظت‌شده قرار دارد که مشهور به بهشت اسلواکی است. ضخامت یخ‌ها تا 26 متر نیز در برخی نقاط می‌رسد و پله‌های زیبا گشتن در آن را ساده کرده است. برای بازدید غار می‌توانید از می تا سپتامبر به این کشور سفر کنید.

 

آیس ریزن ولت، اتریش

غارهای یخی

غار آیس‌ریزن‌وِلت42 کیلومتر طول داشته و بین گردشگران محبوبیت زیادی دارد. مسیر دسترسی به غار از اسلزبورگ بسیار راحت و البته خوش  منظره است. از ماه می تا اکتبر می‌توانید برای بازدید از آیس‌ریزن‌وِلت به اتریش سفر کنید.

 

غار Mýrdalsjökull، ایسلند

غارهای یخی

غار یخی Mýrdalsjökull در آتش‌فشان فعال کاتلا در جنوب ایسلند قرار داشته و بین گردشگران مشهور است.  دسترسی به این یخچال طبیعی راحت است. بهترین زمان سفر به غار Mýrdalsjökull فصل زمستان است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040