۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷

چگونه صبحی با انرژی داشته باشید

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ 2006 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه صبحی با انرژی داشته باشید در این مقاله می خوانید

صبح شما می تواند روی تمام روزتان اثر بگذارد. بنابراین باید صبح خود را خوب شروع کنید. ...

چگونه صبحی با انرژی داشته باشید

شب قبل آماده شوید

بهترین روتین صبحگاهی شما بستگی به کاری دارد که شب قبل انجام می‌دادید. قبل از آنکه زیر پتو بروید و بخوابید زمانی برای مرور برنامه‌ی صبح روز بعد خود داشته باشید. هرگونه جزئیات از پروژه‌های پیش رو یا مشکلاتی که شما را اذیت می‌کنند بنویسید. این مشکلات می‌توانند روی توانایی خواب شما اثر بگذارند. نوشتن نگرانی‌ها می‌تواند به احساس آرامش شما کمک کند و می‌دانید می‌توانید آن‌ها را برای زمان دیگری بگذارید.

 

 

شب خوب بخوابید

اینکه صبح بعد از بیدار شدن چه حسی دارید بستگی به استراحت شما در روز قبل دارد. برای شما چیزی بین هفت تا هشت ساعت خواب نیاز است. مطمئن باشید اتاق شما ساکت است. از یک قطع کننده‌ی صدا یا برنامه‌های حذف صدا در موبایل استفاده کنید. مطمئن شوید هیچ نور روشنی نیست که بتواند روی توانایی خواب شما اثر بگذارد.

 

 

چگونه زودتر بیدار شوید

آلارم ساعت را برای کمی زودتر از زمان عادی بیدار شدنتان بگذارید. با این کار به خودتان فرصت می‌دهید زمانی برای آماده شدن برای روز داشته باشید و با برنامه‌های روزتان خود را تطابق دهید. ندادن زمان کافی به خود می‌تواند به‌نوعی باعث بحران در طول روزتان شود. با گذاشتن زمان شما باید به اندازه‌ی کافی زود بیدار شوید.

 

 

آب‌رسانی به بدن زمان بیدار شدن

شما هشت ساعت بدون خوردن یا نوشیدن چیزی گذرانده‌اید و باید از یک خوراکی برای تغییر این حالت استفاده کنید. فوراً سراغ فنجان قهوه‌ی خود نروید. شما می‌توانید از آب برای بالا بردن سوخت‌وساز بدن خود استفاده کنید. نوشیدن آب در صبح به شما کمک می‌کند طول روز آب بدن شما حفظ شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040