۱۰ آبان ۱۳۹۶

کارهایی که برای شادتر بودن می توان انجام داد

۱۰ آبان ۱۳۹۶ 2224 بازدیدکننده 0 نظر
کارهایی که برای شادتر بودن می توان انجام داد در این مقاله می خوانید

زندگی سالم چیزی فراتر از تغذیه است. داشتن شادی در هر روز زندگی تاثیر بسیار بزرگی بر سلامت شما خواهد داشت. ...

کارهایی که برای شادتر بودن می توان انجام داد

اولین فکرتان شاد باشد

زمانی که صبح در آینه به خودتان نگاه می‌کنید و به تمام چیزهایی می‌اندیشید که می‌خواهید تغییر دهید انتخابی پیش روی شماست. اجازه دهید کمی متفاوت در مورد خودتان فکر کرده و شادی را اولین بخش از زندگی خود کنید.

 

 

دور کردن افکار منفی

از تکنیک‌های مدیتیشن استفاده کنید. می‌توانید یک مچ‌بند دور دست خود بیندازید. هر زمان که شروع  به یادآوری افکار منفی در مورد خودتان یا فرد دیگری کردید نگاهی به دست خود بیندازید. این کار به  تدریج به شما کمک می‌کند افکار منفی را کنار بگذارید.

 

 

رها کردن کودک درون

هر زمان در مورد مسئولیت‌ها و تعهدات خود احساس اضطراب داشتید کمی خود را از جهان دور کرده، موبایل و کامپیوتر خود را خاموش کرده و به کودکی خود بازگردید. زمانی که بیشتر شبیه به کودکان باشید توانایی کنجکاوی و خلاقیت شما بالا می‌رود. در طول روز یک رؤیا برای خود داشته و ده دقیقه به زندگی‌ای فکر کنید که همیشه آن را دوست داشتید.

 

 

برای آرامش ذهن بخوابید

خواب برای سلامت ضروری است اما اغلب افراد فراموش می‌کنند خواب تمرینی مفید برای سلامت روح و احساس است. کمبود خواب راهی است که شادی را از زندگی شما خواهد برد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040