۱۰ مهر ۱۳۹۶

عادات بدی که شخصیت شما را زشت می کند

۱۰ مهر ۱۳۹۶ 1995 بازدیدکننده 0 نظر
عادات بدی که شخصیت شما را زشت می کند در این مقاله می خوانید

با توجه زیادی که این روزها به ظاهر فیزیکی افراد می شود به سادگی کارها و خصوصیاتی که در شخصیت شما موثرند را فراموش خواهید کرد. ...

عادات بدی که شخصیت شما را زشت می کند

سیگار کشیدن

حتما می دانید سیگار برای سلامت شما مضر است. اما سیگار می تواند محبوبیت شما در جمع را کاهش دهد و بعلاوه با ایجاد چین و چروک در صورت و زرد کردن دندان ها و ناخن ها از جذایت ظاهر شما می کاهد.

 

تماس زیاد با موبایل

این روزها همه موبایل دارند و این ابزار راهی هوشمندانه برای دسترسی به اینترنت و شبکه های اجتماعی مختلف است و بعلاوه سرگرمی و برنامه های متوعی در خود دارد. ساخت این دیوار دیجیتال در اطرافتان می تواند مانع ارتباطات مفید با دیگران شود. داشتن مکالمات و تماس چشمی با اظرافیات به محبوبیت شما در جمع کمک می کند.

 

صحبت کردن از دیگران

شایعه سازی زیاد و صحبت در مورد دیگران در یک جمع عادت زشتی است. قبل از اینکه این رفتار بد برای شما عادت شود به آن فکر کنید. این رفتار زشت شما را از گروه دوستان جدا کرده و باعث می شود همه شما را کنار بگذارند.

 

شکستن طرز فکر منفی

تنها ظاهر و کارهای شما مهم نیست، اینکه چه فکری می کنید نیز می تواند جذابیت شما در جمع را کاهش دهد. الگوهای فکری منفی باید تغییر کنند. بهتر است افکار منفی خود را شناخته و گام هایی برای کنار گذاشتن آن ها بردارید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040