۲۷ شهريور ۱۳۹۶

احساس تنهایی می کنید؟ 2

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ 2198 بازدیدکننده 0 نظر
احساس تنهایی می کنید؟ 2 در این مقاله می خوانید

اگر احساس کردید بی حوصله اید راه های زیر می توانند به بهبود حالت روحی شما کمک کنند. ...

احساس تنهایی می کنید؟ 2

برای درمان بروید

همه‌ی افراد گاه احساس تنهایی می‌کنند اما اگر می‌بینید این احساس در شما دائمی است شاید بهتر باشد  به یک متخصص مراجعه کنید. اگر بیشتر اوقات احساس تنهایی دارید شاید مشکل چیزی بیشتر از یک نیاز به برقراری ارتباط باشد.تنهایی می‌تواند برای کسانی ایجاد شود که دچار افسردگی هستند و یا با جامعه ارتباطی ندارند.

 

کمی تحرک

اندروفین طبیعی آزادشده در بدن در طول ورزش کمک می‌کند احساس بهتری داشته باشید و تمرکز لازم در طول حرکات ورزشی کمک می‌کند ذهنتان از فکر به تنها بودن فاصله بگیرد.

 

ثبت‌نام در یک کلاس

کلاس‌ها جایی عالی هستند تا افرادی را ملاقات کنید که علاقه‌مندی‌هایی شبیه به شما دارند. کلاس باعث می‌شود از خانه خارج شده و تنها نباشید. کلاس‌هایی که در آن نیاز به ابتکار دارید راهی مشهور و عالی هستند تا بتوانید مهارت‌های شخصی خود را بهبود بخشیده و در کنار تفریحات شاد اعتمادبه‌نفستان زیاد شود.

 

تماس با یک دوست

مهم نیست چقدر حالتان بد است، چند دقیقه صحبت تلفنی با یک دوست روحیه‌ی شما را بهبود می‌بخشد. شما می‌توانید از طریق رسانه‌های اجتماعی، تلفن یا بهتر از آن، ملاقات حضوری، با دیگران ارتباط برقرار کنید. احساس تنهایی زمانی ایجاد می‌شود که روحتان تشنه‌ی برقراری ارتباط با دیگران است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040